Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Bekçi alımı için geri sayım

Güncelleme Tarihi:

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır Bekçi alımı için geri sayım
Oluşturulma Tarihi: Şubat 12, 2021 17:22

Bekçilik sınav sonuçları için heyecan giderek artıyor. Bekçi alımı başvurularını yapan adaylar sınava 20 Ocak tarihinde girdiler. Şimdi gözler sonuç açıklamasına çevrildi. Adaylar sonuçlarına https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinden ulaşabilecekler. İşte bekçi alımı sonuç açıklanma tarihi

Haberin Devamı

Bekçi alımı sınav sonuçları ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Bekçi alımı için düzenlenen sınav 20 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Kurum tarafından yapılan açıklamada sınav sonuçlarının 15 Şubat tarihinde açıklanacağı duyuruldu.

BEKÇİ ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bekçilik sınav sonuçları 15 Şubat tarihinde açıklanacak. Adaylar sonuçlarına https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinden ulaşabilecekler. Sınav sonuçlarına yapılacak itirazlar 17 Şubat 2021 tarihi saat 17.00’a kadar aynı usullerle yapılacaktır.

SORULAR VE CEVAPLAR YAYIMLANDI

2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavının soru ve cevapları açıklandı.

SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Haberin Devamı

20 Ocak 2021 tarihinde yapılan 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr  ya da http://www.odsgm.meb.gov.tr adresinde yayımlanan sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itiraz dilekçelerini 26 Ocak 2021 tarihi saat 17.00’a kadar şahsen veya faks (0 312 462 87 29) ile POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINA ulaştırdılar.

 İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları 01 Şubat 2021 tarihinde adaylara dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaraları ile bildirilecektir.

Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır.

BAKMADAN GEÇME!