‘Başkalarıyla da ilişkim var’ sözü canından etti

Güncelleme Tarihi:

‘Başkalarıyla da ilişkim var’ sözü canından etti
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 19, 2008 17:29

ANTALYA'da cep mesajıyla tanıştığı 23 yaşındaki Yeliz Günel'i seviştikleri sırada boğarak öldüren evli kamyon şoförü 44 yaşındaki Ali T., “Bana ‘Başka erkeklerle de ilişkim var’ deyince kendimi kaybettim” dedi.

Haberin Devamı

Geçen Cumartesi gecesi Konyaaltı Akdeniz Bulvarı üzerindeki bir apart otelde boğularak öldürülen 23 yaşındaki Yeliz Günel'in cesedi aynı odada kalan ikiz kardeşi Filiz Günel tarafından bulundu. Katil zanlısı olarak aranan Ali T., Korkuteli İlçesi'nde aracında tarım ilacı içerek intihara kalktıştı. Evli kamyon şoförü Ali T. önce Korkuteli Devlet Hastanesi'ne, ardından Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alınmıştı. Tedavisi tamamlanan Ali T., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Ali T. sorgusunda, “Yeliz ile televizyon reklamlarındaki cep mesajı arkadaşlık hattında tanıştık. Kendisiyle bir süre mesajlaştıktan sonra tatil yapması ve görüşmek için Antalya'ya davet ettim. O da ikiz kardeşiyle birlikte buraya geldi. Onları Akdeniz Bulvarı üzerinde bir apart otele yerleştirdim ve ben de onlarla birlikte kalmaya başladım. O gece birlikte alkol aldık. İkiz kardeşi yatmak için yanımızdan ayrıldı. Biz de sevişmeye başladık. Sevişme sırasında bana ‘Başka erkeklerle de ilişkim var’ dedi. Çok alkollüydüm. Bir elimle boğazını sıktım, diğer elimle de ağzını kapattım. Sonra öldüğünü anlayıp kaçtım. Korkuteli'ne gittim ve arabanın içerisinde biraz uyudum. Kendime geldiğimde Yeliz'i öldürdüğüm aklıma geldi ve intihar etmek istedim. İlaç içtim” diye konuştu.

Sorgusu tamamlanan Ali T., çıkarıldığı nöbetçi mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!