Araf Ne Taraf

Güncelleme Tarihi:

Araf Ne Taraf
Oluşturulma Tarihi: Kasım 21, 2013 17:16

İki arkadaşın tabi tutuldukları Cennet ve Cehennem sınavında Zebani ile giriştikleri mücadeleyi konu alan oyun "Araf Ne Taraf?", tiyatroseverlerle buluşuyor.

Haberin Devamı

Birbirinden farklı iki samimi arkadaş Cennet ve Cehennem arasında ilginç bir sınava tabi tutuluyor. Ancak sorular bu kez sıcak taraftan geliyor. Soruları doğru yanıtlamak mı yoksa yanıtlayamamak mı? Bu tuhaf sınavdan kaçış Araf’ta mı? Peki, Araf Ne Taraf?

Bu sezon Nar Sanat Tiyatrosu, "Araf Ne Taraf?" adlı iki perdelik bir komedi oyunu sergiliyor. Mahmut ve Bilal’in Zebani ile olan amansız ve komik mücadelesine güzel hostes Şule de katılınca olaylar daha da şenleniyor. Zebaninin yardımcısı Zu boş duruyor mu peki? Tabi ki hayır. CCYS (Cennet Cehennem Yerleştirme Sınavı) için geçen yılın sorularının peşine düşmüş, yeni merhum şaşkın üç komik karakter ve hiç bitmeyen bir tempo…Toplumun genel ahlak kuralları çerçevesindeki iyinin sıradanlığı ile kötünün uç noktalarının irdelendiği oyunda onlar Araf’ı araya dursun, sizler gülme krizinden çıkma yolları arayacaksınız.

Haberin Devamı

26 Kasım 2013 20:30
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi, İstanbul

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!