Anne ve babasını vurup, intihar etti

Güncelleme Tarihi:

Anne ve babasını vurup, intihar etti
Oluşturulma Tarihi: Kasım 18, 2009 13:31

Kilis’te anne ve babasıyla tartışan genç cinnet geçirdi. Mustafa Demirel (28), zeytin bahçesinde çalıştıkları sırada tartıştığı annesi Ganime ile babası Turgut Demirel’i tabancayla vurduktan sonra intihar etti.

Haberin Devamı

Olay bugün saat 09.00 sıralarında Musabeyli İlçesi’ne bağlı Kurtalan Köyü’nde meydana geldi. Turgut Demirel, eşi Ganime ve oğulları Mustafa ile birlikte sabah zeytinliğe çalışmaya gitti. Burada bir süre sonra Mustafa Demirel ile annesi ve babası arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma büyüyünce Mustafa Demirel, üzerinde taşıdığı tabancayı çekerek annesi ve babasını vurdu, ardından da kendi başına ateş etti. Yan tarlada çalışan köylüler silah sesleri üzerine geldikleri bahçede ağır yaralı olarak buldukları Turgut Demirel ile Ganime Demirel’i Kilis Devlet Hastanesi’ne götürdü. Durumları ağır alan anne ile baba
yoğun bakıma alındı ancak kurtarılamadı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken, Turgut Demirel’in, eşi ve oğluyla birlikte Kurban Bayramı’nda Suriye’deki akrabalarını ziyaret etmek için Kilis Valiliği’ne kayıt yaptırdığı belirlendi. Yakınları ailenin herhangi bir sorunu olmadığını ancak Mustafa Demirel’in sara hastası olduğunu söyledi.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!