Afyonkarahisar’da tartıştığı kişi aracını üzerine sürdü! Ağzından sigarayı düşürmedi

Güncelleme Tarihi:

Afyonkarahisar’da tartıştığı kişi aracını üzerine sürdü Ağzından sigarayı düşürmedi
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 27, 2024 15:32

Afyonkarahisar’da 38 yaşındaki L.Ö. husumetlisi olduğu M.D.'yi çalıştığı akaryakıt istasyonunun market kapısında görünce aracı direkt üzerine sürdü. Şahıs önce husumetlisine çarpıp ardından araçla birlikte marketten içeri girdi.

Haberin Devamı

Afyonkarahisar'ın merkeze bağlı Çayırbağ beldesinde saat 09.00 sıralarında akaryakıt istasyonunda çalışan M.D., market raflarını düzelttikten sonra dışarı çıktı. O sırada husumetlisi olduğu iddia edilen L.Ö. kullandığı hafif ticari aracı M.D.'nin üzerine sürdü. M.D. kapının önünde beklediği sırada L.Ö. araçla çarptı. Motor kaputunun üstüne düşen M.D., araçla birlikte marketten içeri girdi. Çarpma sonucu dizinden yaralanan M.D., yerden kalkıp aracın düşen plakasını alarak L.Ö.'nün üzerine yürüdü.

Kavga, araya girenler tarafından önlendi. Olay sonrası bölgeye gelen sağlık ekipleri yaralanan M.D.'yi ambulans ile hastaneye götürdü. M.D. ve akaryakıt istasyonu sahiplerinin şikayeti üzerine L.Ö. jandarma tarafından gözaltına alındı.

 

 

Haberin Devamı

AĞZINDAN SİGARAYI DÜŞÜRMEDİ

Olay anı akaryakıt istasyonunun güvenlik kamerasına da yansıdı. Görüntüde marketin kapısının önüne çıkan M.D. sigara yakmaya çalıştığı sırada gelen aracın hızla kendisine çarptığı ve marketin içine doğru savurduğu görüldü.

Yerden kalkan M.D.'nin aracın şoför koltuğundaki L.Ö.'nün üzerine yürüdüğü ve çevredekilerin müdahale ettiği anlar da görüntüde yer aldı. Yaralanan M.D.'nin olay boyunca ağzındaki sigarayı düşürmemesi ise dikkati çekti.

Afyonkarahisar’da tartıştığı kişi aracını üzerine sürdü Ağzından sigarayı düşürmedi

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!