Adana'da kahreden olay! Çamaşır makinesine giren 3 yaşındaki çocuktan acı haber

Güncelleme Tarihi:

Adanada kahreden olay Çamaşır makinesine giren 3 yaşındaki çocuktan acı haber
Oluşturulma Tarihi: Mart 21, 2024 12:16

Adana'nın Sarıçam ilçesinde çamaşır makinesine giren 3 yaşındaki Elif Ayyüce K., havasız kaldığı için kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Haberin Devamı

Edinilen bilgiye göre olay merkez Sarıçam ilçesine bağlı Suluca Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre ceza infaz koruma memuru olan baba Tayfur K. ile Yüreğir Devlet Hastanesinde çalışan Suna K. 19 Mart günü işe gitmek için sabah evden çıktı. Evde 12 yaşındaki Zeynep Hilal K., Alparslan Türker K. (6) ve 3 yaşındaki Elif Ayyüce K. kaldı.

Öğle saatleri Zeynep Hilal K. annesini arayarak Elif Ayyüce’nin kayıp olduğunu söyledi. Suna K.’da eşini arayıp küçük kızlarının kayıp olduğunu bildirdi. Bunun üzerine baba Tayfur K. hemen eve gitti. Baba eve geldiğinde 6 yaşındaki oğlu Alparslan Türker K., babasını kardeşini çamaşır makinesinin içinde bulduğunu ve dışarı çıkardığını söyledi.

HAYATINI KAYBETTİ

Baba hemen havasız kalan ve hareketsiz olan kız çocuğuna suni teneffüs ve kalp masajı yaptı. Kalbi atmaya başlayan kız çocuğu çağrılan ambulans ile önce Yüreğir Devlet Hastanesine ardından da Balcalı Hastanesine kaldırıldı. Ancak kız çocuğu aynı gün gece saatlerinde hayatını kaybetti. Kız çocuğunun cenazesi otopsi için adlı tıp kurumu morguna götürüldü. Kız çocuğunun cenazesi otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Çamaşır makinesinde havasız kalıp boğularak ölen Elif Ayyüce K. toprağa verildi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!