Adalet Bakanlığı'nda görev değişikliği

Güncelleme Tarihi:

Adalet Bakanlığında görev değişikliği
Oluşturulma Tarihi: Nisan 09, 2013 22:16

Adalet Bakanlığı Kanunlar Genel Müdürü Yüksel Hız, Müsteşar Yardımcılığına, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım ise Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne getirildi.

Haberin Devamı

Adalet Bakanlığının bazı birimlerinde görev değişikliğine gidildi. Buna göre, Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Bilgi Edinme Bürosu, Trafik Çalışma Grubu, Uyuşturucu Maddelerle Mücadele Üst Kurulu'ndan sorumlu Müsteşar Yardımcısı Sefa Mermerci ve Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü Mustafa Onuk, görevden alındı.

Mermerci, Bakanlık Yüksek Müşavirliğine, Onuk ise Eğitim Dairesi Başkanlığına atandı.

Sefa Mermerci'den boşalan Müsteşar Yardımcılığına Kanunlar Genel Müdürü Yüksel Hız, Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne ise Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım getirildi.

Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mesut Orta, Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdür Yardımcısı, Hukuk İşleri Genel Müdürü Ayhan Tosun, Kanunlar Genel Müdürü oldu.
Hukuk İşleri Genel Müdürlüğüne, Genel Müdür Yardımcısı Ömer Kerkez, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başmüfettişi Cengiz Ünsal atandı.

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!