3 yeni film vizyonda

Güncelleme Tarihi:

3 yeni film vizyonda
Oluşturulma Tarihi: Eylül 02, 2011 14:35

Sinemaseverler, bu hafta aksiyon ve komedi sahnelerinin bulunduğu 3 yeni filmle buluşacak

Haberin Devamı

/images/100/0x0/55ea1e95f018fbb8f86c6b23
İLK YENİLMEZ: KAPTAN AMERİKA

Joe Johnston'ın yönettiği ve Chris Evans, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving ile Hayley Atwell'in oynadığı “İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (Captain America: The First Avenger)” filmi, aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

1941 yılında geçen filmde, 40 kiloluk genç Steve defalarca orduya yazılmaya çalışmasına rağmen reddedilir. Sonunda onu Kaptan Amerika olarak bilinen Süper Asker'e dönüştürecek deneysel bir programa kabul edilir. Kaslı yeni haliyle Kaptan Amerika, arkadaşı Bucky ve Peggy'nin iş birliğiyle Albay Chester'in komutasında, Nazi örgütüne karşı savaşmaya başlar.

FİLMİN FRAGMANI - WEB TV/images/100/0x0/55ea1e95f018fbb8f86c6b25
NEDİMELER

Haberin Devamı

Paul Feig'in yönettiği ve Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne ile Chris O'Dowd'ın oynadığı “Nedimeler (Bridesmaids)” filminin konusu şöyle:

“En yakın arkadaşı Lillian'ı ve bir grup renkli nedimesini evliliğe giden yolda çılgın bir yolculuğa çıkaran Annie'nin hayatı karmakarışıktır. En iyi arkadaşı Lillian nişanlanır ve Annie'nin baş nedimesi olmasını ister. Karşılıksız aşk acısı çeken ve çok üzülen Annie, pahalı ve tuhaf olan ne kadar adet varsa hepsini uygular. Annie, Lillian ve nedimelere, insanın sevdiği biri için ne kadar ileri gidebileceğini gösterecektir.”

FİLMİN FRAGMANI - WEB TV/images/100/0x0/55ea1e95f018fbb8f86c6b27
HAYVAN BAKICISI

Frank Coraci'nin yönettiği ve Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb ile Ken Jeong'un oynadığı “Hayvan Bakıcısı (Zookeeper)” filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerin ilgisini çekecek.

Filmde, hayvanat bahçesindeki hayvanlar, iyi kalpli bakıcıları Griffin'i çok sever. Griffin, hayatında bir kız bulmanın tek yolunun hayvanat bahçesinden ayrılmak olduğuna karar verir. Paniğe kapılan hayvanlar en büyük sırlarını, insan gibi konuşabildiklerini açıklar. Griffin'in gitmesini önlemek için ona flörtün hayvanlara has esaslarını öğretmeye karar verirler.

Haberin Devamı

FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

 

 

 

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!