2 patron garsona tecüvüz etti

Güncelleme Tarihi:

2 patron garsona tecüvüz etti
Oluşturulma Tarihi: Kasım 11, 2009 18:47

İstanbul Şişli'de pastane sahibi 26 yaşındaki R.K.B. ile 21 yaşındaki kardeşi K.B. ve 24 yaşındaki O.Ö., pastane çalışanı 23 yaşındaki garson kadın G.K.'ya tecavüz ettikleri idddiası ile gözaltına alındı.

Haberin Devamı

G.K., dün Feriköy Polis Merkezi'ne giderek tecavüze uğradığını söyledi. Polise verdiği ifadesine göre G.K., bir ay önce R.K.B. ile tanıştı. Bu süre içinde G.K., patronu ile ilişki de yaşadı. G.K., bunun yanında pastanenin ortağı O.Ö. ile de birlikte oldu. R.K.B., bu ilişkiyi öğrenince kızdı. Elinde kamera görüntülerinin bulunduğunu söyleyen R.K.B., G.K.'yi bu konuyu konuşmak üzere Feriköy Mahallesi, Lala Şahin Sokak'taki bir eve çağırdı.

Verilen adresi giden G.K. ile R.K.B., tartışmaya başladığı sırada yatak odasından O.Ö. yarı çıplak olarak çıktı. İki ortak, G.K.'ye tecavüz etti. Daha sonra R.K.B., kardeşi K.B.'yi de eve çağırdı. K.B. de G.K.'ye tecavüz etti.

Şikayet üzerine harekete geçen polis zanlılar R.K.B, K.B. ve O.Ö.'yü gözaltına aldı. Polisteki sorgularında haklarındaki suçlamayı reddeden üç şüpheli de G.K. ile, kendi isteği üzerine birlikte olduklarını söyledikleri öğrenildi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!