Türkoğlu Prefabrik yeni fabrikasında

Güncelleme Tarihi:

Türkoğlu Prefabrik yeni fabrikasında
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 16, 2014 01:16

İZMİR’in Kemalpaşa ilçesinde 18 yıldır faaliyet gösteren Türkoğlu Prefabrik ve Çelik Yapı, Aşağı Kızılcada’ki yeni fabrikasına taşındı. Düzenlenen törende 15 yıllık çalışanlara onur plaketi, 10 yıllık olanlara ise teşekkür belgeleri verildi.

Haberin Devamı


Sektörde iddialı
Şirket kurucularından Murat Türkoğlu, toplam 7 bin metrekare alanda kurulan yeni fabrika alanında üretimde çeşitlilik kapasitelerini artırabileceklerini ve 3 bin metrekare açık alan showroom ile fabrikayı ziyaret eden müşterilerin bire bir prefabrik ve çelik yapıları gezerek tanıyıp deneyebileceklerini belirtti.
Prefabrik ve çelik yapılar konusunda yılların deneyimi ile iddialı olduklarını belirten Türkoğlu, resmi kurum ve kuruluşlardan kişiye özel projelere kadar üretim yapıp anahtar teslimine kadar müşteri memnuniyetini sağladıklarını söyledi.
Türkoğlu, “Projelendirme, üretim ve montaj aşamalarını kendi deneyimli kadrolarımız ile gerçekleştirip müşteriye en kısa zamanda teslim etmenin yanında verdiğimiz garanti ile de sektöründe öncülük yapan Türkoğlu Prefabrik ve Çelik Yapı olarak, mevcut bayilerimize ilave olarak giderek çoğalan bayilik yapılanmasıyla Türkiye genelinde hizmet veriyoruz dedi. ? Mehmet KURT

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!