GeriEge Özlenen sanat günleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Özlenen sanat günleri

Özlenen sanat günleri
refid:28000010 ilişkili resim dosyası

Swissôtel, Büyük Efes Sanat işbirliği ve Konak Belediyesi'nin sponsorluğunda gerçekleşen "BEAD'15-Büyük Efes Sanat Günleri" İzmirli sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.


Swissôtel, Büyük Efes Sanat işbirliği ve Konak Belediyesi'nin sponsorluğunda gerçekleşen "BEAD'15-Büyük Efes Sanat Günleri'nin açılış kokteyli; Konak Belediye Başkan Yardımcısı Eser Atak'ın ve Swissôtel Genel Müdürü H.Rıza Elibol'un açılış konuşması ile başladı. Nazım Hikmet'ten şiir dinletisiyle devam eden etkinlikte, İzmir'li Opera sanatçısı, Renin Yükseler'in canlı performansı ve pandomim gösterisi davetin ilgi odağı oldu. Büyük Efes Oteli'nin 50'nci yıl dönümü için hazırlanan ve Büyük Efes Oteli çalışanları, ünlü konukları ve Swissôtel yönetim kadrosunun rol aldığı "Swissôtel Büyük Efes 50 Yaşında" isimli kısa film ise izleyenleri zamanda kısa bir yolculuğa çıkardı.
MV Holding Yönetim Kurulu Üyesi Banu Vargı Tümay, Swissotel Büyük Efes Genel Müdürü Rıza Elibol ile birlikte Konak Belediye Başkan Yardımcısı Eser Atak'a sergi nedeniyle teşekkür plaketi verdi.
KATILIMCI KURUMLAR:
Etkinliğe Galeri Bohem, İstanbul, Kedi Kültür Sanat Merkezi, No2 Sanat, Konak Belediyesi Güzelyalı Kültür Merkezi Sanat Galerisi, K2 Güncel Sanat Merkezi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, Sıtkı Koçman Üniversitesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi, IMOGA / İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi, İzmir Fotoğraf Derneği katıldı.

False