Putin metresi için eşini terk etti iddiası

Güncelleme Tarihi:

Putin metresi için eşini terk etti iddiası
Oluşturulma Tarihi: Aralık 15, 2010 11:24

Vogue dergisinin Rusya baskısında Başbakan Vladimir Putin'le ilişkisi olduğu iddia edilen eski jimnastikçi Alina Kabayeva kapak oldu. Derginin kapağını süsleyen Kabayeva'nın bacaklarının arasında "Onun Asıl Zaferi" ifadeleri yer alıyor.

Haberin Devamı

PUTİN'DEN ÇOCUĞU OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR

Rusya'daki seçimlerde yeniden devlet başkanlığı için aday olacağı belirtilen Putin'in eski sevgilisi için eşi Ludmila Putin'i terk ettiği iddia edildi.

Eski jimnastikçi Alina Kabayeva'nın 58 yaşındaki Putin'le ilişkisi olduğunu şimdiye kadar kimse kanıtlayamadı. Putin'in iktidardaki partisi Birleşik Rusya'nın milletvekili olan Kabayeva'nın Rusya Başbakanı ile metres ilişkisi yaşadığı Moskova sosyetesi arasında sık sık konuşuluyor.

Rusya Vogue dergisinin yeni yayın yönetmeni Viktoria Davydova'nın kapağa taşıdığı eski jimnastikçi Kabayeva''nın babasının kim olduğunu açıklamadığı bir oğlu bulunuyor. Çocuğun Rusya Başbakanı Vladimir Putin'den olduğu iddia ediliyor.

Putin ile Kabayeva'nın aşk yaşadığı ilk defa 2008 yılında Rus milyarder Alexander Lebedev'in gazetesi tarafından ortaya atıldı. 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!