'50 Shades of Grey'in oyuncu kadrosu açıklandı

Güncelleme Tarihi:

50 Shades of Greyin oyuncu kadrosu açıklandı
Oluşturulma Tarihi: Eylül 03, 2013 12:22

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan romanlarından olan 'Fifty Shades of Grey’in film uyarlaması için oyuncu arayışı sona erdi. Yazarın açıklamasına göre Dakota Johnson ve Charlie Hunman filmde başrolü üstlenecek.

Haberin Devamı

Tüm dünyada 65 milyonun üzerinde satan "Fifty Shades of Grey' (Grinin Elli Tonu) adlı kitabın filminin hazırlıkları sürüyor.

Film uyarlaması için aylardır oyuncu seçimleri hakkında dedikodular devam ederken beklenen açıklama yazar E. L James’ten geldi. James Twitter’dan yaptığı açıklamada, Dakota Johnson’ın 'Anastasia Steele' ve Charlie Hunman’ın ise 'Christian Grey' rolleri için seçildiğini duyurdu.

24 yaşındaki Johnson, 'Social Network' ve '21 Jump Street' filmlerinden, Hunman ise popüler dizi 'Sons of Anarchy'deki rolüyle tanınıyor. Bu roller için daha önce Mila Kunis, Emma Watson, Ian Somerhalder ve Robert Pattinson isimleri geçmişti.

Haberin Devamı

Üçlemenin ilk kitabı ‘Fifty Shades of Grey’, 1 Ağustos 2014’de ABD’de vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini 46 yaşındaki Sam Taylor-Johnson üstlenecek. EL James’in kaleme aldığı erotik kitap üniversite öğrencisi Anastasia Steele ile milyoner iş adamı Christian Grey arasındaki tutkulu aşkı anlatıyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!