Teva ile her adımda özgürlük hissi!

Güncelleme Tarihi:

Teva ile her adımda özgürlük hissi
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 05, 2015 14:38

Konfor ve rahatlığı doyasıya yaşamak için...

Haberin Devamı

Doğa her mevsim ayrı güzel… Ama gezmeyi sevenler, denizi ve güneşi olduğu kadar doğanın farklı güzelliklerini de keşfetmek isteyenler için yaz çok özel. Kalbi macera tutkusuyla atanlar içinse spor ayakkabı ve sandaletlerin en önemli özelliklerini bir araya getirerek dünyanın ilk spor sandaletini üreten Teva yeterli. Teva’nın original universal koleksiyonu ile büyük küçük, kadın erkek herkes yaz mevsimini doyasıya yaşamaya davetli.

Spor sandaletlerin yaratıcısı Teva, dünyanın en iyi aktif life style markası olma yolunda ilerliyor

Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile original universal koleksiyonu, kadın, erkek ve çocuk modelleri ile kendini genç ve özgür hisseden herkese mükemmel bir yaz vadediyor. Original universal serisi; dayanıklı perlon dokuma üst bantları, toka ve döngü kayışı bağcıkları ile her ayağa mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Birden fazla noktadan ayarlanabilen tasarımlar, her adımda konfor sunuyor. Yazın tatilde olduğu gibi şehirde de tercih edebileceğiniz Teva original universal modelleri, Durabrasion™ teknolojisine sahip kauçuk dış tabanı ile farkını hissettiriyor.

Haberin Devamı

Sandaletlerin bir diğer önemli özelliği ise bir süre kullanıldıktan sonra ayağın şeklini alan anatomik iç tabana sahip olmaları…

Teva ile her adımda özgürlük hissi

Teva’nın original universal tasarımları, seçkin spor mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitelerinde…

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!