Süngerbob karaya çıkarsa...

Güncelleme Tarihi:

Süngerbob karaya çıkarsa...
Oluşturulma Tarihi: Şubat 07, 2015 14:00

Yengeç Burger’in gizli tarifi çalınınca bakın nasıl bir maceraya atılıyorlar!

Haberin Devamı

Bikini kasabasında hayat, ebedi iyimser Süngerbob ve arkadaşları; sadık deniz yıldızı Patrick Yıldız, alaycı Squidward Dokunaç bilim sincabı Sandy ve kabuklu kapitalist Bay Eugene H. Yengeç için daha iyi olamazdı. Yengeç Burger’in çok gizli tarifi çalınınca ezeli düşmanlar Süngerbob ile Sheldon J. Plankton’ın içlerindeki süper güçlerini kullanmak ve enfes lezzetler için planları olan şeytani korsan Burger Sakal (Antonio Banderas) ile savaşmak amacıyla zamanda ve uzayda yapacakları yolculukta güçlerini birleştirmeleri gerekmektedir.

Nickelodeon tarihinin izlenme oranları en yüksek ve uzun yıllardır uluslararası bir fenomen olan dizisine dayanan film için yönetmen Paul Tibbit şunları söylüyor; “Bir filmde istediğiniz her şey var. Bilinen karakterleri aldık ve tamamen farklı yönlere sevk ettik. Bu bir yol filmi, bir süper kahraman filmi ve bir kıyamet sonrası filmi ve üstelik hepsi üç boyutlu!”

Haberin Devamı

“Süngerbob Karepantolon” filminin yönetmeni Paul Tibbitt, canlı aksiyon yönetmeni Mike Mitchell, sorumlu yapımcıları Stephen Hillenburg, CaleBoyter, NanMorales ve CraigSost, yapımcıları Tibbitt ve Mary Parent. “Süngerbob Karepantolon” filmi Stephen Hillenburg’un yarattığı, hikayesi Hillenburg & Paul Tibbitt’e; senaryosu JonathanAibel & GlennBerger’a ait olan hit dizi “Süngerbob Karepantolon”a dayanmaktadır. Müzikleri John Debney’e aittir. 

[webtv=106137]

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!