Oyunculukları kadar sesleri de şahane olan 10 ünlü

Güncelleme Tarihi:

Oyunculukları kadar sesleri de şahane olan 10 ünlü
Oluşturulma Tarihi: Eylül 22, 2017 10:05

Türkiye’nin güzelliği ve oyunculuğu ile büyüleyen kadınları sesleriyle de herkesi kendine hayran bırakıyor. İşte rol aldıkları dizi ve filmlerdeki şarkı performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Türkiye’nin güzel oyuncuları….

Haberin Devamı


FARAH ZEYNEP ABDULLAH

Farah Zeynep Abdullah, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ adlı dizideki rolü ile dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra rol aldığı ‘Unutursam Fısılda’ adlı filmde sesinin güzelliğiyle izleyenleri adeta büyüledi…


ASLI ENVER

Son günlerde Murat Boz ile yaşadığı ilişkisi nedeniyle gündemden düşmeyen Aslı Enver’in sesinin bu kadar güzel olduğunu ‘O Ses Türkiye’ programının yılbaşı özel bölümüne kadar bilmiyorduk. Güzel oyuncu, seslendirdiği ‘Arnavut Kaldırımları’ adlı şarkı ile önce Murat Boz’un daha sonra tüm Türkiye’nin kalbini kazandı.


SERENAY SARIKAYA

Serenay Sarıkaya oyunculuğu ve güzelliği ile kendisinden sık sık söz ettiren isimlerden. Genç oyuncu, Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştığı ‘Medcezir’ adlı dizide zaman zaman şarkı söyledi ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.


FAHRİYE EVCEN

Güzel oyuncu, Burak Özçivit ile seslendirdiği şarkı sayesinde uzun süre konuşulmuştu. Fahriye Evcen ise daha önce de Özcan Deniz ile birlikte rol aldığı ‘Evim Sensin’ adlı filmdeki ‘Sen Yarim İdun’ şarkısıyla kendisinden söz ettirmişti.


ÖZGE GÜREL

‘Dolunay’ adlı dizide genç ve yetenekli olduğunu bir kez daha kanıtlayan genç oyuncu Özge Gürel, daha önce 'Kiraz Mevsimi' adlı dizide seslendirdiği ‘Bir Bahar Akşamı’ şarkısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.


ELÇİN SANGU

‘Kiralık Aşk’ adlı dizide yıldızı parlayan Elçin Sangu, ’Öyle Bir Geçer Zaman ki’ isimli projede işte bu şarkıyı seslendirmişti. Güzel oyuncu sesiyle adeta büyülemişti. Sagu'nun Mersin Üniversitesi’nde opera okuduğunu da hatırlatalım.


CANSU DERE

Cansu Dere, konuk oyuncu olarak ‘Muhteşem Yüzyıl’ adlı diziye katılmıştı. Güzelliği ve yeteneği bir yana dizide seslendirdiği ‘Acem Şarkısı’ ile dinleyenleri büyüledi.


TUBA BÜYÜKÜSTÜN

Tuba Büyüküstün de sesinin güzelliğini dizilerde değil, bir programda hayranlarıyla paylaşan isimlerden.. Başarılı oyuncu, ‘Şeffaf Oda’ programında seslendirdiği türkü ile güzelliği ve yeteneğinin yanına sesini ekledi.


BURCU BİRİCİK

Burcu Biricik, ‘Hayat Şarkısı’ adlı dizideki başrol performansı ile sevenlerinin beğenisini kazanırken sadece bununla da kalmamış, dizinin jeneriğindeki sesiyle de büyülemişti.


BERGÜZAR KOREL

Bergüzar Korel de sesi güzel ünlülerimiz arasında yer alıyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!