Mutluluğa giden yoldaki cümleler Mutluluk Kulübü’nde!

Güncelleme Tarihi:

Mutluluğa giden yoldaki cümleler Mutluluk Kulübü’nde
Oluşturulma Tarihi: Mart 12, 2015 14:05

Müge Çevik, mutlu olmak isteyen herkesi kulübe davet ediyor.

Haberin Devamı

Müge Çevik, yakalamak için peşinden koştuğumuz bu değerli kavramın ne olduğunu sorgulatarak başlıyor kapıyı açmaya ve önce zıtlıkları tanımlatıyor. Sahi aradığımız bir mutluluk varsa içinde olduğumuz şey de mutsuzluktur… Peki, mutsuzluk nedir?

Ve sen içinde bulunduğun duyguyu hissetmeye cesaret edebilir misin? Kendinle yüzleşmeye hazır mısın? Geçmişte misin yoksa şimdi ve burada mı? Affetmeye, yüklerinden kurtulup adım atmaya hazır mısın?

İşte tüm bu sorularla başlıyor öğrenme süreci… Çünkü mutluluk da öğrenilir!

Siz mutluluğu öğrenmeye hazır mısınız?

"Mutluluk öğrenilebilir" iddiası ile ortaya çıkınca, insan gerçekten hangi durumlarda nasıl dengede ve mutlu kalıyor, anlattıklarını ne kadar uyguluyor, bununla sınanıyor. “Mutluluk üzerine kafa yormaya başladığımdan itibaren adeta hayat bana adım adım deneyimletti” diyen

Haberin Devamı

Müge Çevik, mutlu olmak isteyen herkesi kulübe davet ediyor. Libros Kitap tarafından byŞapka etiketiyle yayınlanan Mutluluk Kulübü, seçkin yayınevleri ve satış noktalarında sizleri bekliyor. 

Okurken sizi gülümsetebilir, okurken sizi düşündürebilir… Kahvenizi alın, en rahat köşenize çekilin ve mutluluğa giden yoldaki cümlelere keyifli bir göz atın. Mutluluk Kulübü'ne davetlisiniz!

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!