GeriEtkinlikler Kayı Okulları'ndan “Şenlikli” Tanıtım Günü!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kayı Okulları'ndan “Şenlikli” Tanıtım Günü!

Kayı Okulları'ndan “Şenlikli” Tanıtım Günü!

Öğrencilerin akademik gelişimlerine paralel olarak kişisel ve sosyal gelişimlerini de ön planda tutan KAYI Okulları, yeni öğrenci adaylarını en keyifli şekilde karşılıyor. 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek olan “Tanıtım Günü & Giriş Sınavı” kapsamında öğrencilere şenlik tadında program hazırlayan KAYI Okulları, sürpriz etkinliklerin yanı sıra başarılı müzik prodüktörü ve DJ Doğukan Manço’yu da öğrencilerle buluşturacak.

“Doğa temelli öğrenme” yaklaşımıyla çocukların kendilerine, çevrelerine ve hayata dair yepyeni keşifler yapabildikleri bir okul ortamı sunan KAYI Okulları, sınav odaklı klasik eğitim anlayışının ötesine geçerek, akademik ve sosyal öğrenmeleri ayrılmaz bir bütünün parçası olarak kabul ediyor. Ömerli ormanı yanındaki 34 dönüm arazi üzerine kurulu, 20 dönüm açık aktivite alanıyla, anaokulundan yüksek öğrenime kadar eğitim veren KAYI Okulları’nda, Türkiye’de ilk kez uygulanan ECAS Bilinci Programları öğrencilere sunuluyor.

Tek tip müfredat yerine “çocuktan gelen müfredat” yaklaşımıyla öğrencilerilerin kendilerini ifade edebilecekleri ilgi çekici, merak ve heyecan uyandıran çalışma ortamları ve atölyeleri ile fark yaratan KAYI Okulları, 2017-2018 eğitim yılı adayları için 13 Mayıs Cumartesi günü şenlik tadında bir tanıtım günü düzenleyecek. Tanıtım Günü&Giriş Sınavı kapsamında hazırlanan sanat, spor ve eğlence dolu program aday öğrencilere ve velilere unutamayacakları bir gün yaşatacak.

Kayı Okullarından “Şenlikli” Tanıtım Günü

Doğukan Manço’dan öğrencilere DJ performans!

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise adaylarına yönelik olarak hazırlanan Tanıtım Günü,KAYI Okulları’nın aktive ve bahçe alanı içerisinde saat 11.00’de başlayacak. Program çerçevesinde etkinlik atölyelerine katılabilecek olan aday öğrenciler şişme oyuncaklarla eğlenecekler, aileleri ile yiyecek stantlarına uğrayabilecekler. Tanıtım Günü kapsamında saat 14.00’te ise İlkokul 3 ve 4. sınıftan itibaren, tüm ortaokul ve lise öğrencilerinin katılabildiği KAYI Giriş Sınavı düzenlenecek. Öğrencilere başarıları oranlarında burs kazanma imkanı sağlayan giriş sınavının ardından ünlü İllüzyonist Huduni’nin sihirli gösterileriyle öğrencilerkeyifli dakikalar geçirecekler. Sihirli yolculuk sonrasında ise başarılı müzik prodüktörü ve DJ Doğukan Manço’nun DJ performansı, öğrencileri eğlencenin doruğuna taşıyacak.

KAYI Okulları’nın diğer bir tanıtım günü ise 27 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek ve bu kez öğrenciler başarılı müzik grubu Yüksek Sadakat ile buluşacakları keyifli bir gün geçirecekler. 

False