Flormar'da 'Altın Yaz' dönemi başlıyor!

Güncelleme Tarihi:

Flormarda Altın Yaz dönemi başlıyor
Oluşturulma Tarihi: Haziran 08, 2012 17:30

Kadınlara özel ilk Limited Edition koleksiyon ‘Jewel Gold’...

Haberin Devamı

Flormar, yeni makyaj koleksiyonunda sürpriz yapıyor. Sınırlı sayıda tasarladığı ürünlerle kadınları altın ışıltılarıyla büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor…

Flormar; kadınlara yazın sıcaklığını, ışıltısını ve enerjisini taşıyor. Flormar’ın kadınlara sunduğu altın ve bronzun mükemmel ışıltısını yansıtan Jewel Gold Makyaj Koleksiyonu ile baş döndürücü bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Flormar’ın altın ışıltılarıyla bu yaz etrafınıza güzellik saçın…

Flormar’ın ilk ’limited edition’ makyaj koleksiyonu olan ‘Jewel Gold’ her mevsim tatil bronzluğunu tercih eden kadınlar için tasarlandı. Altın ışıltılarıyla harmanlanmış bu özel makyaj koleksiyonu, yüz ve dekolte bölgesinde sonsuz bronzluk sağlıyor.
Kadınlara yazı müjdeleyen ‘Jewel Gold’ Makyaj Koleksiyonu 6 farklı üründen oluşuyor: 

Haberin Devamı

Jewel Gold Shell Terracotta Eyeshadow

Altın ışıltılarını bakışlara taşıyan dörtlü far, birbirinden çarpıcı renk seçenekleriyle öne çıkıyor. Aynı seride yer alan istiridye kabuğundan esinlenmiş üçlü farlar ise, eşsiz bir parlaklık sunuyor. İçeriğinde yer alan macadamia, omega ve jojoba yağı sayesinde cildin kurumaya karşın direncini arttırarak nem dengesi sağlar. Panthenol ve E vitamini ise cildi besler.

Jewel Gold 2 Easy Mascara & Eyeliner

Büyüleyici bakışlar yaratmak için tasarlanan 2 Easy mascara, kremsi ve hacim verme özelliğine sahip yapısı ile kirpiklerde ince ve rahat bir film oluşturuyor. İçeriğindeki bitkisel yağlar ile kirpikleri besleyip hacim veriyor.

Etkileyici bakışların sırrı olan bu özel eyeliner’ın yüksek konsantrasyonlu pigment içeriği gözlerle mükemmel uyumu yakalıyor, özel fırçası ise incecik çizgilerin kolaylıkla çekilmesine imkan tanıyor. İçeriğinde yer alan Hindistan cevizi yağı ve panthenol cildi koruyup, besliyor.

Jewel Gold Crystal Lip Gloss

Yazın tüm renklerini dudaklara taşıyan Jewel Lip Gloss’lar, kadınların güzelliklerine güzellik katıyor. Birbirinden çarpıcı renkler sunan lipgloss’lar, aynı zamanda egzotik mango, Shea Butter, kakao, kayısı çekirdeği yağı ile dudakları besleyip bakımlı görünmesini sağlıyor.

Haberin Devamı

Jewel Gold Terracotta Melange Powder

Tüm yüz ve dekolte bölgesi için geliştirilen sonsuz kadifemsi yapısıyla eşsiz bronzluk sunan bu ürün, içeriğindeki macedemia, jojoba ve omega yağıyla cildin direncini arttırıyor. Kullanım kolaylığıyla dikkati çeken terracotta, gün boyu kalıcılık sağlıyor.

Jewel Gold Nail Enamel

Koleksiyonu tamamlayan ojeler, ciltteki altın ve bronz ışıltıları tırnaklara taşıyor. Tırnaklar Jewel Gold’un özel ojeleriyle parlaklık kazanıyor. Koleksiyona özel tasarlanmış oje kapakları, renklerle uyum gösteriyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!