Domates detoksu vücudu yeniliyor!

Güncelleme Tarihi:

Domates detoksu vücudu yeniliyor
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 05, 2015 11:00

Bu özel detoks tarifi ile vücudunuzdan toksinleri atın.

Haberin Devamı

Dr. Gönül Ateşsaçan, “Eğer uyku düzenine dikkat etmiyor, sigara ve alkol gibi maddeler kullanıyor, yağlı ve katkılı maddeler tüketiyor, hayvansal gıda (et, balık, tavuk) ağırlıklı beslenip, kimyasal ilaç kullanıyorsanız , meyve ile sebzeyi az tüketip ve bunlarla beraberde gergin ve stresli bir hayata da sahipseniz mutlaka detoks yapmalısınız” dedi.

Detoks toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar

Detoks vücudun kendi kendini onarmasına yardımcı bir yöntemdir.

Nasıl ki antibiyotikler vücuttaki bakterileri öldürmeye yarıyorsa, detoks da hücrelerin normal çalışmalarına engel olan toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan bir sistemdir.

Hastalıklardan kurtulmak ve sağlıklı bir yaşam, için bütünsel bir arınma gerekmektedir.

Detoks ile sağlığın devamı sağlanır

Kişinin arınma mekanizması zayıf ise daha hızlı yaşlanma eğilimindedir ve kalp hastalıkları, kanser ve kronik dejeneratif hastalıklara yakalanma riski daha fazla demektir.

Detoks sayesinde organların ve örneğin beyin, böbrek, karaciğer, kardiovasküler sistem ve bağışıklık sistemi fonksiyonlarının tam kapasite ile çalışması ve performanslarının artırılması sağlanır. Kısaca sağlığımızın devamı sağlanır.

Dr.Gönül Ateşsaçan son olarak çok özel bir detoks tarifi verdi. Domates detoksu yapılarak vücudunuza baharı getirebilirsiniz.

Haberin Devamı
  • 2 adet dilimlenmiş domates,
  • 1/2 adet küp şeklinde soyulmuş soğan,
  • 1 adet 4 'e bölünmüş ve soyulmuş limon,
  • 1 çay kaşığı toz ya da rendelenmiş zencefil,
  • 1 adet soyulmuş sarımsak

Yapılışı:

Domates, soğan, limon, zencefil ve sarımsağı meyve sıkacağından geçirip üzerine karabiber serptikten hemen sonra tüketin.

İHA

BAKMADAN GEÇME!