MENÜ

Detoks

Detoks ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Detoks haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.074 Detoks haberi bulunmuştur.

Detoks Haberleri

En fazla kış aylarında görülüyor Peki nelere dikkat edilmeli

En fazla kış aylarında görülüyor! Peki nelere dikkat edilmeli?

Mevsim değişikliklerinde sıkça baş ağrıtan sinüzitle ilgili önemli bilgiler paylaşan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Enes Bozkurt, “Göz çevresi, boğaz ve başta ağrı, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı sinüziti gösterebilir. Çocuklar ve yetişkinler kapalı ortamdan oldukça uzak kalmalı” dedi.

28.09.2020Sağlık
Vücutta doğal yollarla üretiliyor Bağışıklığın güçlenmesinde etkili

Vücutta doğal yollarla üretiliyor! Bağışıklığın güçlenmesinde etkili

Toplum içinde kolay şekilde yayılım gösteren ve virüsler tarafından oluşturulan hastalıklardan korunmada kuvvetli bir bağışıklık sisteminin önemli olduğunu belirten Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Erdoğan, glutatyonun sağlıklı kalmak ve bulaşıcı hastalıklardan korunmak için vücudun gerek duyduğu en önemli moleküllerden biri olduğunu kaydetti.

25.09.2020Sağlık
Aloe veranın faydaları saymakla bitmiyor

Aloe veranın faydaları saymakla bitmiyor

Aloe vera, uzun yıllardır sağlık sorunları için kullanılan şifalı bir bitkidir. Evinizde rahatlıkla yetiştirebileceğiniz aloe vera; cilt sorunları başta olmak üzere saç bakımı, bağışıklık problemleri ve diyabet için de destek sağlar. Cilt için sayısız faydası olan bu bitkinin suyu, vücuda da çok fazla yarar sağlıyor.

25.09.2020Ekonomi
Spinal enfeksiyon nedir Nasıl tedavi edilir

Spinal enfeksiyon nedir? Nasıl tedavi edilir?

“Omurga bölgesinde oluşan spinal enfeksiyon hastalığı kişide ateş yüksekliği, şiddetli ağrı ve hareket kısıtlaması gibi belirtilerle ortaya çıkıyor” diyen Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Eyüp Genç, spinal enfeksiyon hakkında bilgiler verdi.

24.09.2020Sağlık
En önemli sağlık sorunlarından biri Kilo vermeye engel olabiliyor

En önemli sağlık sorunlarından biri! Kilo vermeye engel olabiliyor

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Alihan Oral "Tiroid hormonu eksikliğinde metabolizma yavaşlar. Hashimoto hastalığı da insan metabolizmasını yavaşlatır ve kişi kilo alabilir veya kilo vermekte zorlanabilir” dedi.

24.09.2020Sağlık
Pandemi sürecinde bel ve boyun fıtığı artış gösterdi

Pandemi sürecinde bel ve boyun fıtığı artış gösterdi

Bel ve boyun fıtığı hastalıklarının pandemide artışa geçtiğini belirten Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Alper Alabulut, "Düzenli spor yapılamaması, kilo alımı ve hareket miktarının çevresel etmenlerden dolayı azalması nedeniyle bel ve boyun fıtığına sahip hasta sayısında belirgin bir artış yaşandı" dedi.

23.09.2020Sağlık
Karaciğer yağlanması hafife alınmamalı Mutlaka tedavi edilmeli

Karaciğer yağlanması hafife alınmamalı! Mutlaka tedavi edilmeli

HataIı beslenme, hareketsiz yaşam ve obezite gibi problemler karaciğer yağlanmasına (NASH) sebep olurken, uzmanlar yağlı karaciğerin siroza, sirozun da karaciğer nakline yol açtığı konusunda uyarıyor. Karaciğer Nakli ve Hepatobiliyer Cerrahi Bölümü'nden Prof. Dr. Murat Kılıç, nakil hastalarının yüzde 20’sinin karaciğer yağlanması sebebiyle nakil olduğunu ifade ederek, "Karaciğer yağlanması hafife alınmamalı ve siroza dönüşmemesi için mutlaka tedavi edilmeli" dedi.

23.09.2020Sağlık
Farklı nedenlerle ortaya çıkabiliyor Tedavisi için geç kalınmamalı

Farklı nedenlerle ortaya çıkabiliyor! Tedavisi için geç kalınmamalı

Şaşılığın sebebi ve tedavisine yönelik önemli bilgiler paylaşan Göz Hastalıkları Uzm. Doç. Dr. Emrullah Beyazyıldız, çoğunlukla erken yaşta ya da doğumsal sebeplerden dolayı ortaya çıkan şaşılığın her yaşta tedavi edilebildiğini belirterek, "Şaşılık gözün hareket etmesini sağlayan kas gruplarında yaşanan güç dengesizliği sebebiyle gerçekleşmektedir. Şaşılığın tedavisi için geç kalınmaması gerekiyor" dedi.

Kaliteli bir uyku için nelere dikkat edilmeli

Kaliteli bir uyku için nelere dikkat edilmeli?

Kaliteli bir uyku için en önemli noktanın bir düzen içinde gerçekleşmesi gerektiğini belirten Nöroloji Uzmanı Dr. Fatma Ece Bayam, televizyon karşısında kanepede veya telefonun elektronik cihazların bulunduğu bir odada uyumanın sağlıklı bir uyku olmadığını söyledi.

18.09.2020Sağlık
Göz kapağı ameliyatı ile ilgili bilinmesi gerekenler

Göz kapağı ameliyatı ile ilgili bilinmesi gerekenler

Göz kapağı bozulması ve tedavisi hakkında bilgiler veren Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Murat Ayan, "Göz kapağı estetiği ameliyatının amacı sadece estetik bir görünüşe kavuşmak değildir. Hastalarda aynı zamanda görüş alanının artmasına ve yorgunluk hissinin geçmesine de etki etmektedir" dedi.

17.09.2020Kişisel Bakım
Histerektomi nedir Hangi durumlarda uygulanır

Histerektomi nedir? Hangi durumlarda uygulanır?

Histerektomi (rahim alma ameliyatı) hakkında bilgilendirmede bulunan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzm. Opr. Dr. Abdullah Kurhan, rahim alma ameliyatı sonrasında hastalar normal hayatlarına daha erken sürede dönebileceğini belirterek, "Hastaların karın içerisine doğrudan müdahale olmayacağı için genel anestezi ihtiyacı azalır ve komplikasyonlar ortadan kalkar” dedi.

17.09.2020Sağlık
Göz kuruluğu neden olur Tedavi yöntemleri nelerdir

Göz kuruluğu neden olur? Tedavi yöntemleri nelerdir?

Halk arasında sıkça bilinen göz kuruluğu hastalığının gözümüzde göz yaşı salgısının yetersiz olması veya kalitesiz olması olarak tanımlandığını belirten Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay,, “Gözyaşı gözümüzün ön yüzeyini ıslatıp nemlendirerek korur ve daha net bir görüntü sağlamak için mutlak suretle yeterli ve kaliteli olmalıdır” dedi.

16.09.2020Sağlık
Diş teli olanlar ağız bakımı için nelere dikkat etmeli

Diş teli olanlar ağız bakımı için nelere dikkat etmeli?

Zorlu bir tedavi süreci olan diş teli tedavisinde yemek yerken dikkat edilecek hususların yanında bir de ağız bakımı yaparken dikkat edilmesi gerekenler olduğunu ifade eden Diş Hekimi Zafer Kazak, konuyla ilgili önemli bilgiler verdi.

15.09.2020Sağlık
Saç dökülmesi neden olur ve nasıl önlenir

Saç dökülmesi neden olur ve nasıl önlenir?

Uzmanlar, çevresel faktörler, stres, yorgunluk, vitamin ve mineral eksiklikleri, yetersiz beslenme, kullanılan bazı ilaçlar, genetik yatkınlık, saça uygulanan kozmetik ürünler, duygusal travmalar, tiroid bezi hastalıkları, ağır diyetler, ergenlik, hamilelik ve menopoz gibi hormonal değişimlerin saç dökülmelerinin başlıca nedenleri arasında yer aldığını belirtirken, yemekten hemen sonra içilen çay ve kahvenin besinlerden alınan demirin emilimini bozduğu için saç dökülmesine yol açtığına dikkat çekti.

14.09.2020Sağlık
Uzmanından kalp sağlığını korumak için önemli tavsiyeler

Uzmanından kalp sağlığını korumak için önemli tavsiyeler

Kardiyovasküler sağlığını korumak için önemli 7 davranış olduğunu belirten Kardiyoloji Uzmanı Dr. Naser Can, "Bunlar arasında; egzersiz, doğru beslenme, düşük kan basıncı, kolesterolü düşürmek, kan şekerini bilmek, sağlıklı bir kiloyu korumak ve sigara içmemek yer alıyor." ifadelerini kullandı.

11.09.2020Sağlık
Diş yapısındaki bozukluk diş kaybına neden olabilir

Diş yapısındaki bozukluk diş kaybına neden olabilir

Çapraşık dişlere ne kadar iyi bakılırsa bakılsın tam olarak temizlenemediği için ileride çeşitli sorunlara neden olabileceğini belirten Diş Hekimi Denizhan Uzunpınar, konuyla ilgili önemli bilgiler verdi.

9.09.2020Sağlık
Pek çok kadın bu sorunu yaşıyor Belirtileri ise...

Pek çok kadın bu sorunu yaşıyor! Belirtileri ise...

Miyomların rahimde gelişen iyi huylu urlar olduğunu ifade eden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Lale Çetin Yılmaz, tüm kadınların yüzde 25-50’sinde, 40 yaşın üzerindeki kadınların ise yüzde 40’ında görüldüğünü söyledi.

9.09.2020Sağlık
Eklem ağrıları neden olur

Eklem ağrıları neden olur?

Eklem ağrılarının birçok risk faktörü olduğunu belirten Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Turan Uslu, konuyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

8.09.2020Sağlık
Teknoloji bağımlılığı omurga sağlığını olumsuz etkiliyor

Teknoloji bağımlılığı omurga sağlığını olumsuz etkiliyor

Telefon, tablet, bilgisayar ve TV hareketsiz yaşamı, hareketsiz yaşam da erken yaşta boyunda düzleşme, kambur duruş, omurga ağrısı, belde fıtık, kireçlenme getirdi. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Akel, hareketsiz yaşam tarzının bedelini vücudumuzun ödediğini söyledi.

8.09.2020Sağlık
Gözlük alırken nelere dikkat edilmeli

Gözlük alırken nelere dikkat edilmeli?

Gözlük kullanımı hayatımızın vazgeçilmez unsurları içindedir. Kırma kusuru durumlarında optik, parlak ışıktan korunmada güneş gözlüğü kullanımı hayatımızın bir parçasıdır. Ancak gözlük kullanımı doğru olmadığında yarar yerine zarar oluşabilir. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay, gözlük alırken nelere dikkat edilmesiyle ilgili önemli bilgiler paylaştı.

7.09.2020Sağlık
Diyabet hastalığı göz sağlığını nasıl etkiler

Diyabet hastalığı göz sağlığını nasıl etkiler?

Halk arasında şeker hastalığı olarak adlandırılan diyabet hastalığının tüm vücudu etkilediğini belirten Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay, şeker hastalığının gözlerde de önemli hasarlara yol açtığını söyledi.

4.09.2020Sağlık
El ağrısı neden olur El ağrısı nasıl geçer, tedavi yöntemleri nelerdir

El ağrısı neden olur? El ağrısı nasıl geçer, tedavi yöntemleri nelerdir?

El ağrısının sebepleri nelerdir? Nasıl geçer? El ağrısının tedavi yöntemleri nelerdir? Elde meydana gelen ağrıların pek çok sebebinin ve türünün olduğunu belirten Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Turan Uslu, konuyla ilgili önemli bilgiler verdi.

3.09.2020Sağlık
Uzun süre ve yanlış pozisyonda oturmak omurgayı etkiliyor

Uzun süre ve yanlış pozisyonda oturmak omurgayı etkiliyor

Yaşadığımız pandemi sürecinde ofislerin evlere taşınması, virüse karşı alınan önlemler ve dijital bağımlılığın artması daha uzun süre oturarak sabit biçimde kalmamıza neden oldu. Bu duruma yanlış oturma şekli de eşlik edince, kas iskelet sorunları kaçınılmaz oldu.Ortaya çıkacak problemlerin nefes kalitemizi bile etkileyeceğini dile getiren Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Yaşar Kutlu, “Uzun süre yanlış pozisyonda oturmak kuyruk sokumunda bir baskı oluşturarak omurlara daha fazla basınç uygulamasına neden oluyor. Bu da ağrı sorununa yol açabiliyor. Tedavi edilmediği takdirde ise bel, boyun fıtıklarından duruş bozukluklarına kadar omurga ile ilgili birçok rahatsızlıkla karşılaşabiliriz” ifadelerini kullandı.

3.09.2020Sağlık
Denize ve havuza girerken dikkat En ufak bir belirtide...

Denize ve havuza girerken dikkat! En ufak bir belirtide...

İnsanların denize ve havuza girmesinden kaynaklanan ve kulağa su kaçması sonucu oluşan hastalıklar hakkında bilgi veren Op. Dr. Bülent Kamil Aykal, vatandaşların en küçük belirtide doktora başvurmaları gerektiğini söyledi.

2.09.2020Sağlık
Diyet Sonrası Kiloyu Koruma İpuçları

Diyet Sonrası Kiloyu Koruma İpuçları

Bir diyetisyen eşliğinde hazırlanmış diyet programıyla istediğiniz kiloya ulaştınız. Peki, yeniden eski kilonuza dönmemeniz için bundan sonra ne yapmanız gerekiyor? Diyetisyen Mehtap Yakut, kiloyu korumanın püf noktalarını anlatıyor.

2.09.2020Diyet Rehberi
Memedeki her kitle kanser belirtisi değil

Memedeki her kitle kanser belirtisi değil

Meme dokusunun iltihabı anlamına gelen “granülomatöz mastit”, sıklıkla meme kanserine benzeyen bulguları olması nedeniyle hastalarda paniğe neden olabiliyor. Granülomatöz mastitin kronik bir seyri olduğunu işaret eden Romatoloji Kliniğinden Prof. Dr. Mehmet Sayarlıoğlu, hastalığın en yaygın yakınması tek taraflı memede kitle ve memede ağrı şeklinde olduğunu söyledi.

28.08.2020Sağlık
Kalp hastaları sıcak havada soğuk duş almamalı

Kalp hastaları sıcak havada soğuk duş almamalı

Kalp hastalarının sıcak havada serinlemek için soğuk duş almanın riskli olduğunu belirten Kardiyoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Bilal Boztosun, "Su ısıyı havaya göre 30 kat daha fazla iletir. Aşırı soğuk su ile duş almak damarlarda büzüşmeye yol açabilir, kalp krizi tetiklenebilir” dedi

28.08.2020Sağlık
Sinsi ve yavaş bir şekilde ilerliyor En önemli risk faktörü ise...

Sinsi ve yavaş bir şekilde ilerliyor! En önemli risk faktörü ise...

Kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) konusunda bilgi veren Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Salih Bilgin, sinsi ve tehlikeli bir hastalık olan KOAH’tan korunmanın en önemli yolunun sigarayı bırakmak, hatta sigara içilen ortama dahi maruz kalmamak olduğunu söyledi.

27.08.2020Sağlık
En fazla vücut ritmini etkiledi Peki nelere dikkat edilmeli

En fazla vücut ritmini etkiledi! Peki nelere dikkat edilmeli?

Uzun süren pandemi sürecinin en çok beden ritmini bozduğunu ifade eden Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Selvi, bozulan vücut ritmini düzeltmenin yolunun uyku düzeninin yeniden yakalanmasından geçtiğini bildirdi.

27.08.2020Sağlık
Sağlıklı bir uyku için bu tavsiyelere kulak verin

Sağlıklı bir uyku için bu tavsiyelere kulak verin

Yaz aylarında sık görülen uyku bölünmesi, sık sık uyanma ve sabah kalkıldığında yorgun hissetme gibi rahatsızlıklara meseleleri karşı yatılan odanın havalandırılması tavsiye ediliyor.

26.08.2020Sağlık
Göz tansiyonu (glokom) nedir Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir

Göz tansiyonu (glokom) nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir?

Glokomun hiçbir belirti vermeden optik sinirde ilerleyici hasar oluşturarak kalıcı görme kaybına neden olan sinsi bir hastalık olduğu ifade edildi.

25.08.2020Sağlık
İlerleyen yaşlarda daha sık rastlanıyor Bu belirtilere dikkat

İlerleyen yaşlarda daha sık rastlanıyor! Bu belirtilere dikkat

Nefes darlığı, çabuk yorulma gibi şikayetler genellikle solunum yolu hastalıkları ile ilişkilendirilirken kalp hastalıkları gözardı edilebiliyor. Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bilal Boztosun: "Kalp yetmezliği genellikle altta yatan başka hastalıklar sonucu gelişir. Erkeklerde kadınlara oranla daha sık görülen kalp yetmezliğine ilerleyen yaşla beraber daha sık rastlanır. En sık karşılaştığımız belirtiler; nefes darlığı, çabuk yorulma, halsizlik, ödem, iştahsızlık, öksürük, karında şişlik, çarpıntı, bayılma olarak sayılabilir" dedi.

24.08.2020Sağlık
Detoks yapmalı mı yapmamalı mı Nasıl yapmalı

Detoks yapmalı mı yapmamalı mı? Nasıl yapmalı?

Hayatımıza gireli epey oluyor ama popülerliğini hiç kaybetmedi. Önceleri hızla kilo vermek isteyenler tercih ediyordu, artık ‘sağlıklı yaşam’ meraklısı herkesin ilgi alanında. Kimi kamplarına gidiyor, kimi evde uygulamayı tercih ediyor. Ama uzmanlar olası yan etkiler konusunda uyarıyor: “Mutlaka doktorunuza danışın.”

Ayakkabı seçimine dikkat Bakın neye sebep oluyor

Ayakkabı seçimine dikkat! Bakın neye sebep oluyor

Ön diz ağrıları, tanı ve tedavisi konusunda bilgiler veren Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Yılmaz Şahin, yanlış ayakkabı seçiminin diz ağrılarına neden olduğunu söyledi.

21.08.2020Sağlık
Göz alıcı yeşil rengiyle nereden çıktı bu matcha çayı

Göz alıcı yeşil rengiyle nereden çıktı bu matcha çayı?

Çay dünyada en fazla tüketilen içeceklerden biri. Türkiye de çay tüketimi söz konusu olduğunda kişi başına düşen miktarda en ön sıralarda yer alıyor. Siyah çay, yeşil çay, beyaz çay derken son yıllarda bir de matcha çayı girdi hayatımıza. Peki sağlığa çok büyük faydaları olduğu söylenen, parlak yeşil rengiyle tatlıları da süsleyen matcha çayı nereden çıktı?

21.08.2020Lezzet
Toksik Olmayan Bir Hayat Nasıl Yaşanır

Toksik Olmayan Bir Hayat Nasıl Yaşanır?

Yaşadığımız dünya size de çok zehirli gelmiyor mu? Toksik ürünler hakkında endişelenmekten toksik düşüncelere vurgu yapmaya kadar kendimizi hayatın toksik olduğu fikrine aşırı odaklanmış halde bulabiliriz. Bu o kadar yaygın ki zamanında Britney Spears bunun hakkında bir şarkı bile yazdı.

20.08.2020İyi Yaşam
Akupunktur vücuttaki bozulmuş olan sistem işleyişini düzenliyor

Akupunktur vücuttaki bozulmuş olan sistem işleyişini düzenliyor

Akupunkturun, vücudun farklı noktalarına çok ince iğnelerin batırılmasına dayanan bir tedavi şekli olduğunu söyleyen Uzm. Dr. Fatih Savaş,“Akupunktur, ağrıların hafiflemesinde etkili bir rol oynar” dedi.

20.08.2020Sağlık
Güneş gözlüğü kullanımı göz kuruluğunu azaltabilir

Güneş gözlüğü kullanımı göz kuruluğunu azaltabilir

Yaz aylarında ve güneşli günlerde güneş gözlüğü kullanımı artıyor. Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Adem Gül, “Güneş gözlüğü kullanmanın kamaşma dışında göz kuruluğunu azaltıcı etkisi de vardır. Çünkü göze gelen ışık ve ısıyı azaltarak gözyaşımızın çabuk buharlaşmasını engeller” dedi.

20.08.2020Sağlık
Cep telefonsuz bir tatil düşünmüyoruz

Cep telefonsuz bir tatil düşünmüyoruz

Yapılan ‘Tatil yaparken sürdürülen teknolojik alışkanlıklar’ başlıklı bir araştırmanın sonuçlarına göre, katılımcıların yüzde 97’si cep telefonu olmadan tatil yapamayacağını söyledi.

20.08.2020Teknoloji
Evde ortodonti tedavisi için acil müdahaleler nasıl yapılmalı

Evde ortodonti tedavisi için acil müdahaleler nasıl yapılmalı?

Ortodonti Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Merve Nur Eğlenen, ortodonti tedavisi gören ve koronavirüs salgını nedeniyle diş hekimine gitmekten çekinen hastalar için önerilerde bulundu.

19.08.2020Sağlık
Karaciğer sağlığı için nelere dikkat edilmeli

Karaciğer sağlığı için nelere dikkat edilmeli?

Son yıllarda sıkça yayılan ve karaciğeri eski haline getireceği iddia edilen popüler detoks kürlerine karşı vatandaşları uyaran Organ Nakli Bölümü Prof. Dr. Onur Yaprak “Sağlıklı bir karaciğere sahip olmak kısa süreli uygulanan kürler ile değil ancak bir hayat tarzı değişikliği ile mümkün olabilir” dedi.

18.08.2020Sağlık

Yazar Sonuçları

Cumhurbaşkanı’na katılıyorum

Cumhurbaşkanı’na katılıyorum

23.09.2020

Kerim bebek geldi

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın kızı Pelin Akın Özalp, bir erkek bebek dünyaya getirdi. Pelin Hanım, oğlunun adını Kerim koydu.

18.09.2020

En zor karar okulların açılmasıyla ilgili olacak

PANDEMİ sürecindeki en kritik kararlar biri eğitimle ilgili olacak.

9.09.2020

İstanbul İstanbul

Geçen hafta birkaç günlüğüne İstanbul’daydım. Annemin Roma’ya gelmesinden cesaret alarak, oğlum Lorenzo Deniz’in anneanne elinden güzel şeyler yiyeceğinin iç rahatlığıyla bir günde karar verdim. Hem yıllık sağlık kontrollerimi yaptırdım hem de hasret giderdim. Roma dönüşü iki hafta karantinadayım, olsun...

7.09.2020

Sezon öncesi detoks zamanı

Sürdürülebilir odaklı koleksiyonlar ve yeni çıkan markalar artmaya devam ediyor... Bir nebze de olsa tekstil sektörünün çevreye verdiği zararı minimalize etme çabaları mutluluk verici.

29.08.2020

Bazı konular siyaset üstüdür

KONU Türkiye’nin geleceği, menfaatleri olunca her şeyi bir kenara itmek gerekir.

25.08.2020

Ruha detoks yaptırılır mı?

Ruh detoksuna öncelikle geçmişi, geçmişte bırakarak başlamak gerekiyor. Geçmişte ne olduysa oldu, artık şu andasınız ve sizi üzen anılarınızı düşünerek bugününüzü mahvetmekten kurtulmalısınız. Hafif bir hayat için önce kendinizi serbest bırakmayı öğrenmelisiniz.

22.08.2020

Saatimi düzelteyim dur bi’ dakika...

Eskiden kadınların tektaşını gösterme çabası vardı.

20.08.2020

Eski eşi kızını göstermiyor

3 yıllık eşi ve kızı Lila’nın annesi Viviana Czapracka’dan 3 ay önce boşanan Sezai Taşkent, eski eşinin kızını kendisine göstermemesi üzerine avukat ordusunu seferber etti.

19.08.2020