Deniz manzaralı anneler günü brunchı

Güncelleme Tarihi:

Deniz manzaralı anneler günü brunchı
Oluşturulma Tarihi: Nisan 15, 2015 10:50

Annenize verebileceğiniz en özel hediye birlikte geçireceğiniz zaman.

Haberin Devamı

Annelik hiç bitmeyen gönüllü bir hizmet, emekliliği olmayan sevgi mesleği. Anneler gününde, annenize verebileceğiniz en özel hediye de onunla geçireceğiniz zaman.

10 Mayıs Pazar günü, Hyatt Regency Istanbul Ataköy otel Brizo Restoran’da, 12:30-16:00 saatleri arasında düzenlenen Anneler Günü Brunch’ında annenize sizinle ve lezzet dolu bir gün hediye edin.

Hyatt Regency Istanbul Ataköy’ün lobi katında yer alan Brizo Restoran’da 10 Mayıs Pazar günü, 12:30-16:00 saatleri arasında gerçekleşen Anneler Günü Brunch’ında, uluslararası şeflerimiz anneleri zengin Türk peynir çesitlerinden, gurme soğuk et köşesine, salata barından, odun ateşinde ızgara et ve balık çesitlerine, deniz mahsüllerinden, ceviche istasyonuna, Asya usülü noodle barından, ev yapımı dondurmalar da içeren tatlı büfesine kadar uzanan geniş menüsüyle yöresel tatlar eşliğinde benzersiz bir lezzet şölenine davet ediyor. Brizo Restoran’ın iç alanında ve terasında keyifli bir manzara ve lezzetli sohbetlerle geçen benzersiz bir brunch sonrasında tüm anneleri güller ve sürpriz hediyeler bekliyor.

Haberin Devamı

Hyatt Regency İstanbul Ataköy Otel Brizo Restoran, her Pazar 12:30 -16:00 arası farklı lezzetlere yelken açmak isteyenler için zengin bir brunch alternatifi sunuyor. Menüdeki tüm ürünler, titizlikle belirlenmiş üreticilerden tedarik edilerek, mesleklerini tutkuyla yapan şefler tarafından hazırlanıyor.

Hyatt Regency Istanbul Ataköy otelde yeralan Brizo Restoran’da Alman Şef Alexander Moser önderliğinde, Türk ve Uzakdoğulu şeflerden oluşan uzman ekip, Doğu Akdeniz mutfağının en leziz örneklerini sergiliyor. Yemekler, beş ayrı “şov mutfağı” olarak adlandırılan açık mutfaklarda, misafirlerin gözü önünde ve damak tadlarına göre hazırlanıyor. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 463 1330 numaralı telefondan Brizo Reston’a ulaşmak mümkün.


Deniz manzaralı anneler günü brunchı


Deniz manzaralı anneler günü brunchı

Haberin Devamı

Deniz manzaralı anneler günü brunchı

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!