GeriEtkinlikler Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nden yeni reklam
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nden yeni reklam

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nden yeni reklam

Fermantasyon yöntemiyle geliştirilmiş ilk ve tek çocuk devam sütü olan Bebelac Gold’un “Tek Bir Gülücük için” sloganıyla izleyiciyle buluşan yeni reklam kampanyasının ilk filminde de, annenin bebeğiyle yaşadığı özel yolculuk anlatılıyor.

Bir annenin kendi bebeğiyle rol aldığı ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan reklam filminde, annenin gözünden hamilelik sürecinden itibaren bebeğin mutluluğu için yapılan tüm fedakarlıklar, gerçekçi ve duygusal bir dille ekrana yansıtılıyor.

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nün yeni reklam kampanyası “Tek Bir Gülücük İçin” sloganıyla izleyiciyle buluştu. Annenin hamilelikten itibaren bebeğini büyütürken yaşadığı duygusal anları, yeni heyecanları ve yaptığı fedakarlıkları kendi gözünden anneliğin en gerçek haliyle yansıtan film, sosyal medyada anneler tarafından büyük ilgi gördü ve beğenildi.

YİNE GERÇEK BİR ANNE-BEBEK HİKAYESİ EKRANA TAŞINIYOR

Reklam filmlerinde gerçek anne-bebek hikayelerine yer vermeyi tercih eden Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü, yeni reklam kampanyasında da gerçek bir anne-bebeği ekrana taşıyor. Annenin hamile olduğunu öğrenmesi ve eşine haber vermesiyle başlayan reklam filminde; 9 aylık serüven, doğum ve sonrasında bebeğinin tek bir gülücüğü için her şeyin fazlasını yapmaya kendini adayan bir annenin fedakarlıklarını anlatıyor. Bebeklerin ilk yıllarında sindirim, uyku ve beslenme düzenleri tam olarak gelişmiyor. Fermantasyon yöntemiyle geliştirilen ilk ve tek çocuk devam sütü olan Bebelac Gold da, annelerin her zaman yanında yer alıyor.

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nden yeni reklam

TÜM ANNELERİN GÖRMEK İSTEDİĞİ “TEK BİR GÜLÜCÜK”

Hamilelikten doğuma 9 ay onu taşıyan, her defasında ilk defaymışçasına kokusunu içine çeken, gece yarıları uyanan, bebeğinin mutluluğu için her yolu deneyen ve bulan annelerin sevgiyle yaptığı tüm fedakarlıklar; bebeklerinin tek bir gülücüğü ile mutlu sona ulaşıyor. Annelik serüvenini, alışılmışın dışında en doğal ve gerçek haliyle yansıtan Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nün yeni reklam filmi tüm ulusal kanallar, sosyal medya ve dijital platformda annelerle buluşuyor.

FERMANTE GIDALAR BEBEKLERİN SİNDİRİM SİSTEMİNİ DESTEKLİYOR

Yoğurt, kefir gibi fermente gıdalar, başta sindirim sistemi olmak üzere pek çok faydayı da beraberinde getiriyor. Fermantasyon yöntemi ile geliştirilmiş ilk ve tek çocuk devam sütü Bebelac Gold, 350 gram ve 900 gramlık paketlerinde Türkiye’nin her yerinde sunuluyor.

False