"Rauf Tamer" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Rauf Tamer" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Rauf Tamer

HSYK

Yazıp çiziyorlar, kanal kanal gezip adam adama markaj yapıyorlar.

Bunlar, insanları ne zannediyorlar??Hiçbir ayrımda bulunmaksızın, koskoca Hakim ve Savcıların tümünü, acaba kendileri gibi güdümlü mü zannediyorlar? İlle bir partiye, ille bir cemiyete cemaate ya da ille bir vakıf veya derneğe köle midir bu uzmanlar??Köleyse hangi tarafın kölesi olmalıdırlar ki size şirin gelsinler?

***

Türk Hukukçuları ve bileğinin hakkıyla gelmiş olan Türk Hakimleri ve Savcıları, hiçbir zaman iki camia, üç camia, yok efendim beş camia arasında sıkışıp kalacak insanlar değillerdir.?Ben bütün hak ve hukukumu gözlerim kapalı olarak 13 bin kişilik bu adalet ordusuna teslim ediyorum. İçlerindeki çürük elmaları onlar zaten ayıklarlar. Ama her kurum -başta medya- aynı basireti gösterebilir mi? Halimize bakın. Son 5 yıldır yayınlanan yalan haberlerin toplamı, 50 yıllık yalanların toplamından daha fazla.

PM

Müftü, şampiyon olunca, delegeler sayesinde güzel bir algı doğdu:

-?Demek ki bu partinin din ile bir sorunu falan yok.

Evet yok.

Tabanda yok.

Seçmen düzeyinde de yok.

Arıza yukarılarda.

***

Ne var ki bu izleri silmenin çaresi, sürekli yabancı futbolcu transferi değildir. Halkçılık dahil, 6 ok’u ispat için hep transfer yaparsan, kendi okulundan kimse yetişmez. Ve gün gelir, laikliği ispat için dahi ithalat gerekir.

Halbuki sen, Kurucu Partisin.?Bunların üstüne çıkmalısın.

Nedir bu panik? Niçin sürekli seçim kaybettiğini soran bile yok sana... Rahat ol, rahat.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI