"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yol gösterici işaretler

Bizim için önemli konularda gezegenlerin önümüzü aydınlatacağı ve yol gösterici olacağı günlerdeyiz.

Bütçemizi planlamak, sağlıkla ilgili konuları düzenlemek, işle ilgili problemlere yeni açıdan yaklaşmak veya yer değişikliği yapmak vb. türünde konular gündemde olabilir.
Sabah saatlerinde duygusal anlamda dengesizlik hissedilse de, işlerimizi rahatlıkla halledebileceğimiz, enerjimizi istediğimiz alanda kullanabileceğimiz, öneri ve tavsiyelerden yararlanabileceğimiz bir gündeyiz.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...


Koç
Önemli bir bilgi elinize geçmek üzere, dikkat! Üstlerinizle ilişkileriniz düzgün olduğu, destek gördüğünüz ve işlerinizdeki iyileşmeyi deneyimleyeceğiniz ve yaptığınız işten zevk almaya başlayacağınız günlerdesiniz.

Boğa
İş bölümü yapmaya çalışırken bazı kişiler tarafından patron ya da patroniçe tavırlarına bürünmekle suçlanabilir ve bazı konularda saha dışına itilmeye çalışılabilirsiniz. Fazla talepkâr görünmemeye çalışmanızda fayda var.

İkizler
Önümüzdeki üç hafta boyunca, evinizle ilgili işler veya evde ağırlanacak konuklar ön planda olabilir. Evinizde tadilat ve dekorasyon işleriyle uğraşabilir veya taşınabilirsiniz.

Yengeç
Gezegenler yolunuzu aydınlatabilir. Bugünlerde elinize geçen bilgiler veya alacağınız haberler tam da ihtiyaç duyduğunuz türden olabilir.

Aslan
Bazı konularda gereğinden fazla baskı uygulamamaya çalışmanız gereken birkaç gün. Finansal konulardaki diyaloglar ve görüşmeler hızlanırken, kazançlarınızın, gelirlerinizin ya da kârlı alışverişlerin de artacağı bir dönem. (Sadece 9 Eylül civarı dikkat etmek lazım.)

Başak
Bugünden itibaren kendinizi, sağlığınızı, imajınızı ve dış görünüşünüzü her şeyin önünde tutmaya başlıyor ve yenilenme sürecine giriyorsunuz. İyi görünme arzunuz artıyor.

Terazi
Belli anonslarda bulunmadan önce, planlarınızı gözden geçirmeli, iş takviminizi düzenlemelisiniz.

Akrep
Bazı kişilere bazı nasihatler vermek veya işleri halletme biçimleri hakkında yorum yapmak isteyebilirsiniz. Ancak, ortalığın karışmasını istemiyorsanız bir süre sessiz kalmanızda fayda var.

Yay
Başlayacağınız bir diyalogun sonunun nereye varabileceğini iyi hesaplamanızda fayda var. Zira, yapacağınız bazı konuşmalar dışarıdan bakıldığında tehditkâr algılanabilir.

Oğlak
Farklı yerler görmek, seyahat etmek, akraba ya da arkadaş ziyaretleri, uzaklardan gelen kişiler veya uzak yerlere ziyaretler üç hafta boyunca gündemde olabilir. İlişkileri kuvvetlendirme amacındasınız.

Kova
Önümüzdeki üç hafta boyunca ortak kaynak (kredi, burs, sponsorluk, nafaka, miras, prim vb.) kullanımı gerektiren konular için mücadele edebilir, olayları tatlıya bağlayabilirsiniz. Ekip çalışmaları içerisinde farklı şanslar barındırıyor.

Balık
İlişkilere çekidüzen vermek ve dengeyi bulmak gerekiyor. Özel hayatınızdaki kişilerle veya eşinizle ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz veya düzeltebileceğiniz üç haftalık süreçtesiniz. Ancak, kelimeleri dikkatli seçmeniz gerekiyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI