"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Tavsiyelere kulak verin

İçinde bulunulan durum; işbirliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da) dikkate almayı gerektiriyor.

Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve işbirliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir. Olanak, şans ya da fırsatlardan daha hızlı faydalanmanıza yardım edebilir.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
İlişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabileceğiniz, yeni işbirlikleri veya ilişkiler içerisine girebileceğiniz bir haftalık süreçtesiniz.

Boğa
İşiniz, eğitiminiz, sağlığınız veya belli konularda tatmin sağlamanız için neye ihtiyacınız olduğunu belirleyebilir. Başta iş hayatınız olmak üzere yaşamınızda yeni olanakları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

İkizler
Bazı kişilere evinizle ilgili gerçekleri anlatmanız ilgi çekmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınız açısından yeniliklere veya yeni aşklara açık bir haftanın içindesiniz.

Yengeç
Pek çok konuda rahatlama hissedeceğiniz bir haftalık süreçtesiniz. Hayatınızda yenilenen alanlar birtakım ev veya aileyle ilgili sıkıntıları da sonlandırabilir. Maddi açıdan fırsatlar söz konusu olabilir.

Aslan
İş hayatınız başta olmak üzere, önemli görüşmelerin, olanakların veya fırsatların söz konusu olabileceği günlerdesiniz.

Başak
Maddi anlamda dikkatli ilerlemeniz gerekse de, bu hafta, maddi anlamda farklı olanaklar, şanslar ya da fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi
Hayatınızın belli alanlarında yenilenme enerjisi söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar yapabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Katılacağınız sosyal aktiviteler olumlu olaylara aracılık edebileceği için teklifleri değerlendirmelisiniz.

Akrep
Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı diğerlerininkilerin önüne alacağınız, biraz da kendinizi düşünmeye başlayacağınız, ruhsal yenilenme içeren bir haftalık süreçtesiniz.

Yay
Şanslı gelişmeler ve fırsatlar gündeminizde. Davetler, organizasyonlar veya grup çalışmalarının ön plana çıkabileceği bir haftalık süreçtesiniz. Sosyal açıdan hareketli günler.

Oğlak
Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren görüşmeler, planlar veya iş teklifleri bir hafta boyunca gündeminizde. Üst pozisyondaki kişilerle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Kova
Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, yayıncılık veya bilişim konularında yeni başlangıçlar, fırsatlar veya teklifler söz konusu olabilir.

Balık
Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda (nafaka, miras, burs, sponsorluk, prim, komisyon, kredi vb.) yeni başlangıçlara açık bir haftalık süreçtesiniz. Yeni iş teklifleri söz konusu olabilir veya yeni gelir kapıları açılıyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI