"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sevme ve sevilmeihtiyacı artıyor

Bugün meydana gelen Venüs ve Mars kavuşumu, ani etkileşimleri, sevgi temalı ilişkileri, sosyal açıdan hareketli bir hafta sonunu ve heyecan verici gelişmeleri işaret ediyor.

Farklı kişilerle aramızda elektrik hissedebiliriz, mevcut ilişkilerimizi renklendirebiliriz veya tutku dolu ilişkiler gündemde olabilir.
Sevgimizi göstermek veya sevildiğimizi hissetmek istiyoruz.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

Koç
İşle ilgili bir değişiklik, kendinizi daha iyi hissetmenizi ve tatminkâr işler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir. Olumlu atmosfer veya gelişmeler, siz dahil etrafınızdaki herkese kendini iyi hissettirecek.

Boğa
Sizinle aynı düşünce veya endişelere sahip kişilerle güç birliği yapabilirsiniz. Bugünlerde, gizli yürütülen işlere açıksınız. Beklenmedik işbirlikleri, ilişkiler veya aşklar söz konusu olabilir.

İkizler
Romantizm ön planda. Mental veya fiziksel olarak mücadele gerektiren aktivitelere dahil olabilir, rekabetten kaçmazsanız kazanan taraf olabilirsiniz. Herkes sizinle birlikte hareket etmekten keyif alabilir, liderlik özelliklerinizi gösterin.

Yengeç
Ufak şeyleri gözünüzde büyütüp demoralize olmamalısınız. Olumsuz düşünmeniz işlerinizi aksatabilir. Dolayısıyla yoğunlaştığınız konularla ilgili bilgi toplamaya çalışmalı, daha fazla araştırma yapmalı ve emek sarf etmelisiniz.

Aslan
Elinize geçen hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Seyahatler ve size ilham veren kişilerle katılacağınız aktiviteler söz konusu olabilir. Önemli bir ilişkinizi geliştirmek için sempatik olmanız gerekebilir.

Başak
Maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Önümüzdeki ay boyunca, eşinizin veya ortağınızın maddi durumundaki olumlu gelişmelerle ya da kredi, borç, alacak, vergi, prim, miras, nafaka türünde konularla bağlantılı güzel haberlere açıksınız.

Terazi
Aşk hayatınız canlanıyor. Sosyal anlamda da hareketli bir gün olabilir. Uzlaşmacı olmanız olumlu sonuçlar doğurabilir. Kaçınılmaz olanı kabul edip, elinizdekilerle idare etmeniz olayları kolaylaştırabilir.

Akrep
Bu hafta bazı konuların iç yüzünü daha rahat görebilirsiniz. İş teklifleri, işinizi ilgilendiren fırsatlar söz konusu olabilir. İlgi alanlarınızı çeşitlendirmenizde fayda var. Yaratıcı alanlarda çalışan kişilerle tanışmanızı sağlayacak tartışmaların içine girebilirsiniz.

Yay
Yarın hariç, aşk hayatınız, romantik planlar, çocuklarınızla ilişkileriniz veya yaratıcılık gerektiren işler açısından güzel günlerdesiniz. Evde yapacağınız değişiklikler, sizi de olumlu etkileyebilir. Evinize daha fazla yatırım yapabilirsiniz.

Oğlak
Dün akşamdan beri yakın çevrenizden kişilerle ya da seyahatler esnasında bazı problemler yaşamız olsanız da, ailenizle ya da arkadaşlarınızla yapacağınız planlar açısından güzel günler olabilir. Eski borçlarınızı tahsil edebilirsiniz.

Kova
Güvendiğiniz kişilerle tekrar bağlantı kurmanız, bir sonraki adımınızı daha iyi görmenizi sağlayabilir. Ailenizi genişletmeniz veya yeni işbirlikleri geliştirmenizin maddi geri dönüşleri olabilir. Aşk açısından da olumlu bir gündesiniz.

Balık
Özel hayatınızla ilgili planlarınızı kendinize saklayın. Hiç ummadığınız biri, bir fırsatı kaçırmanıza neden olabilir. Sizi kötü veya yetersiz gösterebilecek oluşumların içerisinde yer almadan önce, tüm gerçekleri öğrenmenizde fayda var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI