"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Olumsuzlukları görmezden gelin

Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz.

Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...


Koç
Belli girişimleriniz konusunda karşı tarafı ikna edici tartışmalar içine girebilirsiniz. Bu sefer bu argümanlarınızda ikna edici olma şansınız daha yüksek. Bu şekilde hissediyorsanız düşüncelerinizi kendinize saklamayın.

Boğa
Farklı şekilde gelişeceğinden emin olduğunuz konular düşünmediğiniz biçimde gelişebilir. Ancak, düşünülmeyen şekli sizin daha çok işinize geleceğe benziyor.

İkizler
Ortaya çıkan bazı durumlar veya sorunlar belli plan veya düzenlemelerde belli uyarlamalar yapılmasını gerektirebilir. Bu tür bir durum söz konusu olursa bir an önce harekete geçmenizde fayda var.

Yengeç
Bazı planlarınız düşündüğünüz veya işlemesi gerektiği şekilde ilerlemiyor olabilir. Vaat ettiği şeyi yerine getirebilecek olan iş, plan, araç veya düzenlemelere enerjinizi yönetmenizde fayda var.

Aslan
Enerjinizi kendi istemediğiniz alanlara harcamak zorunda değilsiniz. Dolayısıyla, nasıl hissettiğinizi gözden geçirip buna göre hareket etmelisiniz.

Başak
Bazı konuların üzerine gitmek veya bazı sözler sarf etmek konusunda gereğinden fazla sınırsız bir istek duyabilirsiniz. Ancak, kendinizi frenlemenizde fayda var.

Terazi
İddialı yorumlar yapmak veya eleştirilerde bulunmak için bir gün daha beklemenizde fayda var. Yarın ve öbür gün, herkes çok daha uyumlu ve anlayışlı olacaktır.

Akrep
Gün itibariyle hassasiyetler artıyor. Yarın, ilişkiler açısından daha güzel bir gün. Dolayısıyla bugün (cumartesi) için tartışmalı ortamlara ya da hassas konulara girmemekte fayda var.

Yay
İsteklerinizi dile getirirken detaycı olmanızda ve elinizden geldiği kadar düşünceli davranmaya çalışmanızda fayda var. Konuşma tarzınızın olayların gidişini olumlu veya olumsuz etkileyebileceği bir hafta sonu.

Oğlak
Olayların merkezinde olmak isteyebilir veya her konunun size bağlanmasını izlemek zorunda kalabilirsiniz. Belli konulardaki istekliliğinizi biraz frenlemenizde fayda var.

Kova
İsteklerinizi doğru şekilde ve kibarca dile getirebilirseniz istediğinizi elde edebileceksiniz. Ancak, büyük vuruş için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Balık
Kendinizi belli bir pozisyon için iknaya zorluyorsanız, biraz ara verin derim Niobe’ce. Zira kendinizi doğal olmayan durumlar için zorlamanız çok sağlıklı olmayabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI