"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Kendini tutmak

Bazı kişilere haddini bildirmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün.

Birkaç gün sonra, hâlâ fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil!
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Edineceğiniz bilgilerin ilk elden olmasına önem vermelisiniz. Diğerlerinin size anlattıklarına güvenmeniz durumunda yanlış bilgilendirilebilirsiniz. Bir iş değişikliği ya da terfi umduğunuz şekilde gelişim göstermeyebilir.

Boğa
Detayların önem kazandığı bir gün. Her şeyi her zaman olduğu gibi oluruna bırakmak ve rutin seyretmesini izlemek yanlış anlaşılmaların ve yanlışlıkların önünü açabilir.

İkizler
Evinizde konforu artırabilecek değişiklikler yapabilir veya bazı kutlamalar için hazırlanabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda önemli rol size düşüyor olabilir. Endişelerinizi dile getirmeniz çözüm bulmanızı kolaylaştıracaktır. Aşk hayatınız ön planda.

Yengeç
Eleştirileri olgunlukla karşılamanız bundan sonraki adımınızı planlamanıza yardımcı olabilir. Pazarlık esnasında adil olmayı başarabilirseniz maddi içerikli duygusal konuların çözümü daha kolay olabilir.

Aslan
Farklı kültürleri, felsefeleri ya da yaşam tarzlarını incelemeniz huzuru yakalamanıza ve daha olumlu ilişkiler kurmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınıza öncelik vermelisiniz.

Başak
Yaptığınız işlerle gurur duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerler, keyifli aktiviteler ve insanlar belli kârlar almanızda etkili olabilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Tazelenen anılar bundan sonra ne yapmak istediğiniz üzerinde düşünmenize neden olabilir.

Terazi
Duygusal şantajlara boyun eğmek zorunda değilsiniz. Seyahat etme veya size bazı konularda rehberlik edebilecek kişilerle sosyalleşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi fırsatlar yakalamak kadar ilgi alanlarınızı geliştirmek için de çalışmanızda fayda var.

Akrep
Karşı karşıya kalabileceğiniz bir problemi politik yollardan çözmelisiniz. Aşırı tepkiler sizi zor durumda bırakabilir. Belirsizlik içeren bir durum kontrolden çıkmadan sorunun nedenini bulmalı ve çözüme odaklanmalısınız.

Yay
Yapacağınız araştırmalardan öğreneceğiniz şeyler var. Ortaya koyduğunuz şeylerin kabul görmesi için ön hazırlık yapmanız önemli. Bazı işlerde yapacağınız değişiklikler rakiplerinizi zor durumda bırakabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Oğlak
Duygularınızı açıkça ortaya koymak için uygun bir gün olmayabilir. Başladığınız işleri bitirmeden yeni başlangıçlar yapmamanızda fayda var.

Kova
Hedeflerinizi yüksek tutmalı zaman ve enerjinizi o yönde kullanmalısınız. Bugünlerde başardıklarınız kısa ve uzun vadede hayatınızı kolaylaştırabilir. Bir işbirliği, ortaklık ya da ilişki fırsatların önünü açabilir ve hayran sayınızı artırabilir.

Balık
Elinizle dokunduğunuz her şeye hayat veriyorsunuz. Kendinizi rahat hissettiğiniz alanın biraz dışına çıkmanız heyecan verici olduğu kadar ilerlemek istediğiniz konularda dikkatleri üzerinize çekmenizi de sağlayabilir. Biraz romantizm aşk hayatınızı olumlu etkileyecektir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI