"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Eylül ayında burcunuzu neler bekliyor?

9 Eylül’deki Dolunay sürecinin hafif olumsuz etkilerini dışarıda bırakıp, kısıtlı yerimde eylül ayının burcunuz için en olumlu etkilerini dile getirmeye çalıştım.

Bu ay içerisinde bir yandan iş trafiği hızlanırken bir yandan da özel yaşamınıza zaman ayırmanız gerekebilir. İşbirlikleri, ortaklıklar söz konusu olabilir veya özel yaşamınızı ilgilendiren işlerdeki sorunları çözebilirsiniz. Kilonuza dikkat edin!

BURÇLAR

Boğa
Eylül ayı boyunca keyifli aktiviteler ve yaratıcılık gerektiren ya da eğlenceli konular ön planda olacak. Sevgi arayışları ve iş görüşmelerinin de artacağı bir ayda olacaksınız.

İkizler
Aşk ilişkilerinin veya paylaşımların artacağı bir aya giriyorsunuz. Ev (tadilat, taşınma, dekorasyon vb) ve aileyle ilgili konulara odaklanmanız gerekebilir.

Yengeç
Yanıltıcı kişilerin fikirlerini dikkate almamanız gereken, onun dışında iletişimin arttığı bir aya giriyorsunuz. Aile ve ev başlıklı konular da ön planda olacak.

Aslan
Finansal konuların veya maddi başlıklı görüşmelerin devrede olabileceği bir aylık sürece giriyorsunuz. Gelirleriniz artabilir, ortaklık gerektiren işler söz konusu olabilir veya kârlı alışverişler gündeme gelebilir.

Başak
Eylül ayında size faydası olabilecek kişilerle görüşmeler yapabilir, ilerlemek istediğiniz konularda hızlanabilirsiniz. Sizin için güzel bir ay. Özellikle maddi veya ticari konular açısından olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Terazi
Rahatlatıcı aktivitelere veya kendi başınıza ilerleyebileceğiniz işlere yoğunlaşmanız gereken bir ay. Önemli anlaşmalar yapmak veya kararlar almak şimdilik doğru olmayabilir.

Akrep
Hem profesyonel yaşamınız ve işleriniz hem de sosyal hayatınız açısından yoğun bir aya giriyorsunuz. Daha planlı ve organize hareket etmeniz gereken bir ay. Gereğinden fazla konuşmanız, önemli konularda zayıf düşmenize yol açabilir.

Yay
Sosyal ve iş hayatınızı ilgilendiren işlerin hızlanacağı, yenilenebileceği veya yeni işlerin gündeme gelebileceği bir aya giriyorsunuz. İş ve aile arasında kalabilirsiniz. Aileniz, kendini ihmal edilmiş hissedebilir.

Oğlak
Yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, yurtdışı bağlantılı işler, medya, hukuk, bilişim ve seyahatler başlıklı konular ön planda. Bu alanların bazılarında olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Kova
Eğitim, bilişim, hukuk, medya veya seyahat konuları gündeminizde daha fazla yer almaya başlayabilir. Aşk hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler de devam ediyor. Ortaklık veya ekip çalışması gerektiren işlerde başarı sağlanabilir.

Balık
Eylül ayında iş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak bu esnada sevdiğiniz kişilere zaman ayıracak veya aşk hayatınızı yenileyebilecek zamanı da bulabileceksiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI