"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Destekleyici gelişmeler

Bugünlerde meydana gelen gelişmeler, aslında birkaç hafta önce başlayan ya da ortaya çıkan olaylarla bağlantılı olabilir.

Dolayısıyla, hangi fırsat, olanak, gelişme ya da işle burun burunaysanız, olası aksiliklere değil, olumlu taraflara odaklanmalı, olumlu gezegen etkilerinden fayda sağlamayı bilmelisiniz. Ardından detaylara yoğunlaşarak derhal planlamaya başlayabilirsiniz.

Koç
Romantik ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde düzenleyebilir, istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Boğa
Bugünlerde atacağınız adımların devamı gelecektir. Girişimde bulunmaktan çekinmeyin. Tedirginlikten, karamsarlıktan uzak durmaya bakın.

İkizler
Renkli aktivitelere açık bir gün. Sosyalleşmeniz durumunda bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz veya doğru bağlantılar gündeme gelebilir.

Yengeç
Gün genelinde doğru seçimler yapabilir veya enerjinizi doğru konularda kullanabilirsiniz. Sizin açınızdan şanslı ve verimli bir gün denilebilir.

Aslan
Yarım kalmış işleri tamamlayabilir, isteklerinizin gerçek olmasını sağlayabilirsiniz. Olumlu etkilerin en iyi şekilde değerlendirilmesinde fayda var.

Başak
Belli işbirliklerinizin ve girişimlerinizin desteklendiği bir gündesiniz. Doğru kişilerle karşılaşabilir, doğru yöntemleri bulabilirsiniz.

Terazi
Aklınızda her ne varsa onunla ilgili konularda isteklerinizin gerçekleşebileceği günler. Amaçlarınıza ulaşmak için çalışmanın tam zamanı.

Akrep
Çevrenizdeki kişileri rahatlıkla ikna edebileceğiniz, onlara kendi istediğiniz yoldan gitmeyi kabul ettirebileceğiniz günler...

Yay
Yapmak istediğiniz şeyleri ertelememeli, aklınıza yatan iş, ilişki veya amaçların peşinden gitmelisiniz. Olumlu, destekleyici enerjiler mevcut.

Oğlak
Gezegenler sizi de olumlu etkileyecek. Dolayısıyla, olumlu görüşmeler yapabilir veya önemsediğiniz konularda ilerleme sağlayabilirsiniz.

Kova
Çevrenizde size yardım etmek isteyen kişiler olabilir. Dolaysıyla, etrafa dikkatle bakmanızda veya söylenenlere kulak kabartmanızda fayda var.

Balık
İşinizi, sağlığınızı, özel yaşamınızı veya işbirliklerinizi ilgilendiren konularda yaşanacak bazı gelişmeler, yüzünüzü güldürebilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI