"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Aslan burcundaki Jüpiter geri harekete geçiyor

4 aylık geri hareketine geçecek olan Jüpiter, önümüzdeki 4 ay boyunca, bizim tarafımızda olan kişilerle ilişkilerimizin zarar görmemesi için daha fazla dikkat etmemizi veya iyi giden olaylarda yaşanabilecek aksiliklere karşı tedbirli olmamızı gerektirebilir.

Kutuplaşmalardan kaçınmamız durumunda yaptığımız çalışmaların ödülleri kendini gösterebilir. Ancak, kutuplaşmalar zorlukları veya karışıklıkları ön plana çıkartacaktır.

Koç
Zorlayıcı görüşmelerden kaçınmalısınız. Eğer işlerinizi iyi organize edebilirseniz verimli bir gün sizi bekliyor. Diğerlerinin neler yaptığına da göz atmak, işte başarı getirebilir.

Boğa
Başka insanlar sizi olumsuz etkiliyor. Yanlış yönlendiriyorlar veya zamanınızı yanlış kullanmanıza neden oluyorlar. İlişkilerdeki karışıklık birkaç gün içerisinde çözülebilir, merak etmeyin.

İkizler
Gerçek herkese farklı görünüyor. Fikirleri değişkenlik gösteren kişiler sizi yormaya başladı. Geçmişi bir kenara bırakıp kendi yolunuzda devam etme kararı alabilirsiniz.

Yengeç
Sizden acil cevaplar bekleyen kişiler olabilir. Bu durumu kendi avantajınıza çevirecek şekilde kullanmak için, zaman kazanmalı ve hazır olunca cevap vermelisiniz.

Aslan
Bugün size ima edilen üstü kapalı mesajları anlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak bu mesajlar sizin için önemli bilgi ve öneriler içeriyor. Özel hayatınız işlerinizi aksatıyor, dikkat!

Başak
Elinize geçen bilgileri veya çevrenizdeki kişilerden duyduklarınızı, araştırmadan dikkate almamalı veya kulllanmamalısınız. Acele hareket etmek, sorunlara neden olabilir.

Terazi
Asıl istek ve ihtiyaçlarınızı dile getirmeli, haklarınızı savunmalısınız. Başkalarını kırmadan veya rahatsız etmeden hareket etmye çalışmanız takdire şayan, ama size yarar sağlamayabilir.

Akrep
Tecrübe ve geçmiş olaylar herkese bir şeyler öğretiyor, doğru. Ama geçmişten kopamamak farklı bir durum. Size borçlu kişiler veya borçlu olduklarınız hareketlerinizi kısıtlıyor.

Yay
Bazı konularda kafanız karışık ve bu durum, sizi kararsızlığa itmiş olabilir. Ancak, izleniyorsunuz, kararsızlığınızı kendi içinizde çözmeli ve dışarıdan anlaşılmasını engellemeye çalışmalısınız.

Oğlak
Kafanızda tasarladığınız bir proje veya yeni bir fikriniz var. Bu fikri veya projeyi olgunlaştırıp, faydasını görmenizi sağlayacak olanaklarla karşılaşmanıza az kaldı.

Kova
Her an, çok hoşunuza gidecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olayların geçtiği yerler veya kişiler farklı veya düşündüğünüz gibi olmayabilir ama sizin için iyisi neyse o olacak.

Balık
Olayların kontrolünü kaybettiğinizi, yönünüzü bulmakta da güçlük çektiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bugün yaşanacaklar, bu konularda size bazı işaretler verebilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI