"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Aşk gezegeni Venüs Balık burcuna geçiyor

Güne gergin veya stresli başlayabiliriz. İlişkilerimizi doğru yönetmemizde ve cümlelerimizi dikkatli kurmamızda fayda var.

Öğle saatleriyse olumlu görüşmeler, akıcı veya memnun edici işler açısından uygun görünüyor.
Akşam saatlerinde Merkür’ün olumsuz açıları, fikir çatışmalarını veya yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir ama geceye doğru yine güzel etkiler altındayız ve yatmadan önce huzuru yakalayabiliriz.
Günün önemli gezegen hareketlerinden biri de Venüs’ün burç değiştirerek Balık burcuna geçecek olması.
Venüs, Balık’ta (21 Şubat’a kadar) bizi daha duygusal, şefkatli yapar. Daha affedici veya ilişkilerimizde daha hayalci olabiliriz.
Bu hayalcilik etkisi, sanatsal konularda veya yaratıcılık gerektiren işlerde yüksek performanslar ortaya konmasını sağlayabilir veya kadınlarla ilgili konuları ön plana taşıyabilir.
Bir hafta sonra (21 Şubat’a kadar), Balık burçları kendilerini yenileyebilirler. Aşk hayatlarında şansları veya duygusal paylaşımları artabilir.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

BURÇLAR

Koç
Bazı uygulama veya planlarınız ilerlemiyorsa ya da bozguna uğradıysa, sıkıntıya gerek yok. Hemen önünüze bakın ve yeni planlara yer açın.

Boğa
En zarif uyarı ya da eleştiri bile, sönmeye yüz tutmuş bir ateşi orman yangınına çevirebilir. Dolayısıyla kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gereken bir gündeyiz.

İkizler
Genelde istek veya ihtiyaçlarınızı net bir şekilde dile getirmeyi tercih eden biri değilsiniz. Ancak bu sefer ihtiyaçlarınız konusunda daha net olabilirseniz sonuçlar da o kadar tatminkâr olabilir.

Yengeç
Sizi yavaşlatan ya da engelleyen işbirliklerinizden, ilişkilerinizden veya planlarınızdan vazgeçebilirseniz, işlerinizi yoluna koyma, yol haritası çizme ve başarıya ulaşma şansınız artar.

Aslan
Son zamanlarda gerektiğinden fazla zamanınızı alan veya çok fazla enerjiye mâl olan işlerinizi veya ilişkilerinizi yeniden yapılandırabileceğiniz, yeni planlar yapabileceğiniz bir haftalık süreçtesiniz.

Başak

Bazı girişimlerinizi nasıl canlandıracağınız veya hızlandıracağınız konusu kafanızı kurcalıyor olabilir. Bugünlerde sizin için en uygun yöntemi veya yolu seçebilir ve gelişmelerden memnun kalabilirsiniz.

Terazi
Kafanızda hangi plan olursa olsun, bugünlerde bazı kişiler size rutinin dışına çıkmanızı gerektirecek teklif veya davetlerle gelirse, sakın “hayır” deme gafletine düşmeyin!

Akrep
Sizin için uygun ya da doğru olan fikir, plan ya da konular diğerleri için öyle olmayabilir. Ortamı germek ve ısrarcı olmak yerine, orta yolu bulmak gerilimin önlenmesini sağlayabilir.

Yay
Bazı konularda köşeye sıkışmış ya da yolun sonuna gelmiş hissedebilirsiniz. Ancak yanılıyorsunuz. Sizin için uygun olan zaman geldiğinde, en uygun çözüm de yüzünü gösterecektir.

Oğlak
Bazı konuları dikte etmek yerine, herkesin fikirlerini alarak hareket ederseniz, karşınızdaki kişilerin daha işbirlikçi ve katılımcı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Aksi takdirde ilerlemek çok kolay olmayabilir.

Kova
Bazı işler düşünüldüğü şekilde ilerlemeyebilir veya bazı standartlar yanlış ölçümlenmiş olabilir. Olayların tam ortasındayken, gidişatını gözlemlemekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz.

Balık
Bazı konularda tam olarak ne yapacağınızı bilmiyorsanız veya bazı konuları isteyip istemediğiniz noktasında tereddütleriniz varsa, iç sesinize kulak vermenizde fayda var. Önemli kararları şimdilik ertelemek daha uygun olabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI