"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Teknede buluştular

Cemiyet hayatının tanınmış isimleri, bayram tatilinde Ali Koç’un Göcek’e demirlediği lüks teknesinde bir araya geldi.

Ali Koç, Kurban Bayramı tatilinde Keyla adlı lüks teknesiyle Göcek’e demir attı. Ünlü işadamı ile eşi Nevbahar Koç, tatilde teknelerinde yakın aile dostlarını da misafir etti. Tekneye konuk olanlar arasında Osman Merzeci, Melis Ersoy, Selim Sayılgan, Taha Tatlıcı ve Alegra Levi de vardı. Ali Koç, bir ara kendi kullandığı zodyak botla sahil turuna çıktı.

Göcek’te bayram

Alp Taşkent de tatil tercihini Göcek’ten yana kullandı. Serra-Alp Taşkent çifti, önceki gün çocuklarıyla çıktıkları sahil turunda görüntülendi. Aile, Ali Koç’un teknesine botla gitti.


Spora devam

Cem Hakko ve Ronit Gülcan, spora tatilde de mola vermedi. Göcek’te demirli teknelerinde tatil yapan Hakko ve Gülcan, önceki gün öğle saatlerinde botla karaya çıkıp yakındaki bir spor salonuna gitti.
Adada davet

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, tatilini Göcek’in en gözde koyları arasında bulunan, kendisine ait Zeytin Adası’nda geçirdi. Tatil boyunca sporunu da aksatmayan ve bol bol yüzen işadamı, eşi Zülal Zorlu’yla birlikte dostlarını da ağırladı. Çift, bayramın üçüncü günü konukları için evlerinde davet verdi. Davete Ali Koç, Çiğdem Simavi ve Osman Merzeci de katıldı.

Milano modası

Ece Sükan, Milano Moda Haftası’nı takip etmek üzere eşi Ümit Benan’la birlikte İtalya’ya gitti. Defileleri ilgiyle izleyen Sükan, organizasyondan çarpıcı kareleri de sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı.

X