"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Londra’da yürüyelim dedik

Işıl Reçber, İngiliz BBC televizyonunun özel tasarımcısı Zeynep Kartal’ın Londra Moda Haftası’nda düzenlediği defilede baş manken olarak podyuma çıktı

20 Şubat’ta başlayan ve bugün sona eren Londra Moda Haftası’nda Türk tasarımcı Bora Aksu’dan sonra Zeynep Kartal da defile düzenledi. Çalışmalarını İngiltere’de sürdüren Konyalı tasarımcı, Türkiye’nin tarihi mirasını konu alan “Narnia” adlı koleksiyonuyla beğeni topladı. Defilede Işıl Reçber de podyuma çıktı. Fashion Scout International’da gerçekleşen defilenin baş mankeni olarak podyumda yürüyen Reçber, Zeynep Kartal’la el ele poz verdi.

Fuarda çifte tanıtım

Sanlorenzo Yacht, “SL 76” ve “SL 86” model teknelerini CNR Expo’daki Boat Show’da tanıttı. Sanlorenzo Türkiye Yetkili Mümessili Murat Bekiroğlu’nun ev sahipliği yaptığı tanıtım, deniz tutkunlarını buluşturdu. İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, fuarda teknelerin maketlerini inceleyip bilgi aldı. Etkinlikte kişiye özel erkek giyim markası La Misura da yeni koleksiyonunu tanıttı.

Karışık pizza

90’lı yılların en popüler mekânları Susam ve Le Cigare’nin ortağı olan işadamı Ari Acıman’ın manken Flora Egyud ile flört ettiğini daha önce yazmıştım. Taşbina İnşaat’ın sahibi Ari Acıman, yeni yaşını da genç sevgilisiyle kutladı. Kutlama, Acıman’ın eski eşi Lara Acıman’la ortak olduğu Nişantaşı’ndaki PiPa Restoran’da yapıldı. Parti, dansçıların şovuyla renklendi.

Ateş buzları eritti

Uzun süren boşanma davası sonrasında geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandıran Ivana Sert ve Yurdal Sert, çocukları Ateş için bir araya geldi. Ayrılık sürecinde birbirleri hakkında etmedik laf bırakmayan eski karı-koca arasındaki buzlar, çocukları Ateş sayesinde eridi. Bebek’te oğullarıyla mutluluk pozları veren ikili, günün sonunda dudaktan öpüşerek vedalaştı.

Michelin yıldızlı konuk şef

Etiler’deki The Galliard Restoran, iki Michelin yıldızlı İtalyan şef Walter Eynard’ı ağırlıyor. Önceki gün İstanbul’a gelen şef, hazırladığı özel mönüyle The Galliard’da bugün ve yarın lezzet şöleni yaşatacak.

X