"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Kristal Elma’da ‘şöhret’ler geçidi

Kristal Elma Yarışması, bugün Uniq İstanbul’da düzenlenen Kristal Elma Festivali’yle start alıyor.

Reklamcılar Derneği himayesinde Lift Content Factory tarafından üç gün sürecek festivalde, bu yıl ‘şöhret’ teması işlenecek. Türkiye ve dünyadan 140’ı aşkın fikir önderi ve profesyonelin konuşmacı olarak katılacağı Kristal Elma Festivali kapsamında dijital kahin olarak adlandırılan David Shing’in yanı sıra dünyaca ünlü reklam ajanslarının CEO’ları ile Google ve Twitter’ın yöneticileri Türkiye’ye gelerek deneyim ve düşüncelerini paylaşacak.

Yas nedeniyle iptal

Demsa Group’un sahibi Demet Sabancı Çetindoğan’ın, dünyaca ünlü onkolog Prof. Dr. David Khayat’ı İstanbul’a getireceğini yazmıştım. Çetindoğan, geçen hafta sonu Ankara’da yaşanan üzücü olayın ardından daha önceden planlanan bu etkinliği iptal ettiklerini söyledi.

Uzaylılar istila etti

Dünyaca ünlü bilimkurgu filmlerinde kullanılan kostüm ve dekorlardan oluşan “Invasion” (İstila) sergisi, Ataşehir Palladium AVM’de açıldı. Geçen hafta sonu yapılan açılışa, iş ve sanat dünyasının ünlü anneleri ve çocukları katıldı. Sinema ve TV’de izledikleri bilimkurgu filmlerindeki kostüm, aksesuvar ve dekorları yakından gören çocuklar, Palladium AVM’nin hazırladığı 3 boyutlu fotoğraf köşesinde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çifte kutlama

Yeme, içme ve eğlence sektörünün başarılı işletmecilerinden Uğur Karabayır zincir restoranı Hardal’dan sonra yeni markası Barbounia’yı Tepebaşı’ndaki Rixos Otel’in altında açtı. İş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı açılışta, Uğur Karabayır ve eşi İrem Karabayır, evliliklerinin 3’üncü yılını da kutladı.

X