"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Koleksiyon tanıtımında ünlü geçidi

Stil danışmanı Mert Aslan, adL markası için hazırladığı yeni koleksiyonunu beğeniye sundu. Swissotel The Bosphorus’ta yapılan tanıtım ünlü modaseverleri bir araya getirdi.

Mert Aslan’ın 1950’lerin zarifliğini ve Rönasans’ın tutkulu renklerini bir araya getirerek hazırladığı adL 2016-17 İlkbahar-Yaz Night Zoom Styled Koleksiyonu önceki gün özel bir davetle tanıtıldı. Swissotel The Bosphorus’ta yapılan tanıtıma Tuba Ünsal, Burcu Esmersoy, Ahu Yağtu, Demet Kutluay, Aslı Şen ve Gül Gölge Saygı gibi ünlü isimler katıldı.

Koleksiyon tanıtımında ünlü geçidi

Koleksiyonu yakından inceleyen ünlüler, bol bol alışveriş de yaptı. Mert Aslan, “Işıl ışıl bir koleksiyon hazırladık. Arkadaşlarım hep yanımdaydı ve koleksiyonuma verdikleri tepkiler beni çok gururlandırdı” dedi.

Koleksiyon tanıtımında ünlü geçidi

Alzheimer için kermes

Alzheimer Derneği, önceki gün Raffles İstanbul Otel’de kermes düzenledi. Ana sponsorluğunu Jolly Tur ve Fatih Kıral Mobilya’nın yaptığı kermeste aralarında Sibel İlkiz, Fulya Gündoğdu, Pınar Altuğ ve Ece Vahapoğlu’nun da olduğu iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri tezgah açıp satış yaptı. Alzheimer Derneği Başkanı Prof. Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu, katkılarından dolayı Neylan Vardar, Figen Kıral ve Ferhan Sevilir’e plaket verdi. Kermesten elde edilen gelir ise Alzheimer Gündüz Yaşam Evleri’ne aktarıldı.

Koleksiyon tanıtımında ünlü geçidi

Yeni şube

İtalyan dondurmacısı Pioppo Gelato, yeni şubesini Kanyon’da açtı. Pınar Altuğ’un ev sahipliğinde gerçekleşen açılış davetinde ünlü dondurma şefi Luca Marinco’nun hazırladığı lezzetler konuklara ikram edildi.

 

X