"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İstanbul'da oy Bodrum'da boy

Sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler, Cumhurbaşkanı seçimi öncesinde tatilde olan vatandaşları sandık başına çağırmak için yaz boyunca “Boy verme oy ver” adıyla kampanyalar düzenledi.

İş dünyasının patronları oy kullanmak için günübirlik İstanbul’a gelirken, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, İstanbul’da oyunu kullandıktan sonra kiraladığı deniz uçağıyla aynı gün Bodrum’a döndü. Deniz uçağından botla Nazenin V adlı teknesine geçen Koç, daha sonra yüzmek için botla denize açıldı. İşadamına Tahire Demircan’ın yanı sıra Koç Holding’in eski CEO’su Bülent Bulgurlu da eşlik etti.

Derin sularda 1 saat kulaç atan Rahmi Koç, ilerleyen yaşına rağmen formuyla dikkat çekerken, korumaları da botla ona eşlik etti.

Boyner Holding’in patronu Cem Boyner de tatile ara verip eşi Ümit Boyner’le oy kullanmak için İstanbul’a geldi.


Top modeller perhizi bozdu
Bodrum’da detoks kampına giren ünlü modeller Naomi Campbell ve Kate Moss, perhizi bozdu. Geçtiğimiz hafta Billionaire Club’da DJ’lik yapan Naomi Campbell ile Kate Moss, önceki gün de arkadaşlarıyla Bodrum Gümüşlük’teki Mimoza Restoran’da objektife takıldı. Makyajsız görüntülenmemek için masa ve sandalyelerin arkasına saklanan ikili, daha sonra gazetecileri otoparkta karşılaştıkları jandarmaya şikayet etti.

Büyük şeflerle Japon şefler
Big Chefs’in ortakları Gamze Cizreli ile Saruhan Tan, Sushi Co’nun sahibi Selim Yalın’la Big Bar&Sushi adlı bir mekân açtı. Anadoluhisarı’nda Göksu Deresi ile Boğaz’ın birleştiği noktadaki Big Chefs’in arka bahçesinde hizmete giren Big Bar&Sushi, önceki
gün açıldı. Açılışa katılan iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri, mekânın mönüsüne tam not verdi.

X