"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Gündüz boşanma gece kutlama

Uludağ Gazoz ve Uludağ Soda’nın patronu Levent Kızıl ile Sema Sipahioğlu’nun iki yıldır devam eden boşanma davası, dün görülen duruşmayla sonuçlandı. Levent Kızıl, boşandığı günün gecesi sevgilisiyle görüntülendi.

Sema Sipahioğlu, eşi Levent Kızıl’a ‘zina’ ve ‘haysiyetsiz yaşam’ ithamlarıyla boşanma davası açmıştı. İki yıl süren dava, önceki gün sonuçlandı. Hakim, duruşmada çiftin artık birbirleriyle yaşamak istemediklerini göz önüne alarak boşanmalarına karar verdi.
Mahkemenin boşandığı eşine 200 bin lira maddi, 100 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdiği Levent Kızıl, duruşmanın ardından soluğu sevgilisinin yanında aldı. İkili, akşam da boşanmayı kutlamak için Etiler’deki Fenix’e gitti. Sevgilisiyle baş başa yemek yiyen Levent Kızıl, artık bekar olduğu için fotoğrafları çekilirken rahat tavırlar sergiledi.

Çiftin boşanmasına karar veren hakim, Sema Sipahioğlu’nun Levent Kızıl’a ‘zina’ ve ‘haysiyetsiz yaşam’ ithamıyla açtığı ve 10 milyon lira maddi, 10 milyon lira manevi tazminat istediği davayı ise reddetti.

Levent Kızıl, Seda isimli sevgilisiyle boşanma davası sürerken Fenix’te görüntülenmişti. Kızıl’ın sevgilisi görüntülenince ‘eyvah patladık’ diye tepki göstermişti.


Lezzet ve eğlencenin yeni adresi

Adı Osmanlıca’da “Tattırma, lezzet ve zevk hissettirme” anlamına gelen Izaka Restaurants&Bar-Lounge, Gümüşsuyu’ndaki Park Bosphorus Otel’in terasında hizmete girdi. CVK Entertainment Genel Koordinatörü İlhan Zeytun ve CVK Entertainment Operasyonlar Koordinatörü Tarkan Artış’ın ev sahipliği yaptığı açılış, iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.
Farklı lezzetler sunan The Midd, Mezze Mare ve Hitode Sushibar markalarını tek çatı altında buluşturan Izaka Restaurants&Bar-Lounge, Boğaziçi Köprüsü’nden Topkapı Sarayı’na uzanan İstanbul manzarasıyla da beğeni topladı.

Dünya mutfağından lezzetlerinin yanı sıra eğlencesiyle de iddialı olan Izaka Restaurants&Bar-Lounge, 30 Ocak’ta Claude Challe, 14 Şubat’ta Stéphane Pompougnac, 7 Şubat’ta DJ Haze-m ve DJ Queto, 20 Şubat’ta da DJ Cam’i ağırlayacak.


Modaya yaz geldi

Beymen Collection, 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunu Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen defileyle tanıttı. Tasarımlarını Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili’nin yaptığı, siyah ve beyazın yanı sıra kırmızı, yeşil, kahve ve haki renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyon, moda tutkunlarından tam not aldı.

İlginç buluşma

Geçen hafta Karaköy’de avukat Can Verdi’yle görüntülenen Burcu Esmersoy, davette Verdi’nin eski sevgilisi Eda Taşpınar’la yan yana geldi.

Güzellik ve mücevher

Bebek Yokuşu’nda bulunan tarihi bir binada hizmet veren Lisya Beauty adlı güzellik merkezinin kurucuları Selda Tahincioğlu Özkök ve Alin Arslan, takı koleksiyonu hazırladı. Güzellik merkeziyle aynı adı taşıyan mücevher koleksiyonunun tanıtımı önceki gün bir davetle yapıldı. “Sportif”, “nostaljik”, “genç” ve “exclusive” olmak üzere dört farklı konseptte tasarlanan“Lisya Line”, beğeni topladı.

Şefin menüsü

Karaköy’deki Sardunya Yalı’da “Şef Geceleri” başlıyor. Şef Mehmet Çekirge’nin “Artemis” adını verdiği etkinliğin ikincisi bu akşam yapılacak.

X