"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Açılış daveti

Dünyaca ünlü lüks oteller zinciri Mandarin Oriental Hotel Group’un Avrupa’daki ilk resort oteli, Akdeniz ve Ege’nin en güzel koylarından Bodrum-Cennet Koyu’nda hizmete girdi.

Mandarin Oriental Bodrum’un açılışına Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı ve Mandarin Oriental Türkiye Bölge Müdürü Nejat Sarp ev sahipliği yaptı. Geceye Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ile Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yanı sıra iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı. Sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin üstlendiği açılış, ünlü caz sanatçısı Della Miles’ın şarkıları ve havai fişek gösterileriyle renklendi.

Cennet Koyu’nda 600 dönümlük arazi üzerinde hizmete giren Mandarin Oriental Bodrum, zeytin ağaçları ve çam ormanlarıyla çevrelenmiş, 2,5 kilometreyi aşan sahil şeridinde kum plajlar ve çim alanları ile iki özel koya sahip.

Havuzda dans
Figen Erenel ile Altuğ Önder’in sahibi olduğu, Çeşme’de hizmet veren Aqua Şifne, manzarası ve lezzetli yemeklerinin yanı sıra termal sıcak su havuzlarıyla tatilcilere farklı bir eğlence sunuyor. Akşamüzeri 17.00’den gece yarısı 04.00’e kadar ünlü DJ’lerin performans sergilediği havuz partilerinin bu haftaki konuğu Andre Crom olacak. Crom, bu gece saat 23.00’ten itibaren Aqua Şifne’de performans sergileyecek.

X