Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Günün fırsatları

İSTANBUL Fenerbahçe’de bulunan Atlantis Yatçılık Eğitim Merkezi, yatçılığa merak sarıp, yelkenli tekneleri kullanmayı öğrenmek, amatör denizcilik belgesi sınavlarına hazırlanmak isteyenler için KDV hariç 850 TL’ye kurs düzenliyor. 6 Eylül’de başlayacak olan kurslar toplam 37 saat eğitimden oluşuyor.Günün fırsatları

ONLİNE bankacılık sistemi Akbank Direkt’i kullananlar, internet üzerinden film izlenmesine olanak sağlayan Dailymotion Plus’dan 3 aylık bedava üyelik hakkı kazanıyor. Kampanya için bankanın internet şubesinden müşteri ya da kredi kartı numarasıyla giriş yapmak yeterli oluyor.


TÜRKİYE’nin kilotlu çorap ve kadın iç giyim markalarından Penti, iç çamaşırı koleksiyonunda yer alan tüm ürünlerinde “3 al-2 öde” kampanyasını uygulamaya koydu. Penti’nin bu kampanyası, yeni sezon iç çamaşır koleksiyonunda yer alan modelleri de kapsıyor. Kampanya Penti’nin tüm mağazalarında bulunuyor.


OKULA dönüş kampanyasını uygulamaya koyan Bilkom, satış noktalarında Mac ve Ipad ürünlerinde yüzde 10 ile yüzde 12 arasında değişen indirimleri devreye soktu. Bu indirim, ürün yanında satın alınan bazı aksesuarlarda yüzde 20’ye kadar çıkıyor. Ayrıca, Apple TV 279 TL’ye satılıyor.


NOT: Listede yer alan kampanyalar, firmaların stoklarına göre sınırlı sayıda olabilir. Ayrıca, düzenlenen kampanyaların sorumluluğu da organize eden firmalara aittir. Hürriyet’in bu kampanyalarla herhangi bir bağlantısı yoktur.

X