Niobe

  Günlük burç yorumları

  KOÇ
  Ev ya da aileyle ilgili konularda aşırı tepkiler veriyor olabilirsiniz. Sunulanları, söylenenleri ya da teklif edilenleri doğru dinlemeli, artı-eksi hesabını dikkatli şekilde yaptıktan sonra tepki vermelisiniz.

  BOĞA
  Bir fikriniz, kârlı bir maceraya dönüşebilir. Planlarınızı sunmanız ya da doğru şekilde tanıtımını yapmanız, destek bulmanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz bir kişiye zaman ayırmanız, ilişkinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

  İKİZLER
  İş ve keyfi bir arada götürme çabanızın karşılığını alabilirsiniz. Diğerleri için neler yapabileceğinize odaklanmanız, ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Hızlı ama pratik geri dönüşler, geleceğinizle ilgili önemli adımların başlangıcı olabilir. Geçmiş deneyimlerinize güvenebilirsiniz.

  YENGEÇ
  Kişisel sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Kontrolü ele alabilme yeteneğiniz etkileyici olabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve yaşam tarzınızda yapacağınız değişikliklerin parlak sonuçları olabilir.

  ASLAN
  Dikkatli olmalısınız. Sizden çok fazla beklentisi olan, size fazlaca görev yükleyen ya da sizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir. Konuşmaktan ve asıl duygularınızın anlaşılmasından korkmamalısınız.

  BAŞAK
  İletişim ağınızdan faydalanabilir, sosyalleşebilir veya hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Belli konularda faydasını görebileceğiniz bilgiler elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ya da sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.

  TERAZİ
  Duyduğunuz her şeye inanmamalı ya da hemen belli yargılara varmamalısınız. Seçeneklerinizi veya fırsatları gözden geçirmeniz gerekiyor. Ancak doğru tetiklenmelerle hareket etmeniz şart!

  AKREP
  Yaptığınız şeyler konusunda kendinize güvenmeli ve inançlı olmalısınız. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanmanız, sizin için en iyi şeyin ne olduğuna karar vermenizi sağlayacaktır. Romantizm önemli bir ilişkinizin gelişmesini sağlayacaktır.

  YAY
  Herkes bir sonraki adımınızı merak edebilir. Yaptıklarınız yapacaklarınızın garantisi gibi görünebilir. Rekabet anında sürprizler sizi güçlü kılabilir. Evde yapacağınız değişiklikler, konforla birlikte verimi de artırabilir.

  OĞLAK
  İş hayatınızı ya da toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Kontrollü olmanız, belli şeyleri korumanızda ve geleceğe yönelik anlaşmalarda konumunu güvence altına almanızda size yardım edebilir.

  KOVA
  Araştırmalar sonucu öğreneceğiniz şeyler olabilir. Herkes sizden beklentiler konusunda açık olmayabilir. Yanlış anlaşılmalara ya da yorumlamalara yer bırakmamak için daha fazla soru sormanız gerekebilir. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.

  BALIK
  Siz ve hayalleriniz arasına giren ne varsa ona karşı set çekmeniz gerekiyor. Duygusal şantajlar ve blöfler sizi yanlış yöne çekebilir, dikkat! Sevgi dolu ilişkiler yolda, ancak sizin de doğru tetiklemelerle hareket ettiğinizden emin olmanız gerekiyor.

  Yazarın Son Yazıları
  03 Ekim 2015, Cumartesi
  02 Ekim 2015, Cuma
  01 Ekim 2015, Perşembe
  30 Eylül 2015, Çarşamba
  29 Eylül 2015, Salı
  28 Eylül 2015, Pazartesi
  26 Eylül 2015, Cumartesi
  25 Eylül 2015, Cuma
  24 Eylül 2015, Perşembe
  23 Eylül 2015, Çarşamba
  Merhaba
  Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

  YAZARLAR

  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
  Kapat
  Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.