"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Terazi burcunun diğer burçlarla ilişkileri

Her ikisi de duygularıyla hareket eden Terazi-Balık çifti, anlaşmakta çok güçlük çekmezler.

Ancak Balık’ın pasif olmaya eğilimi, sosyal yaşama katılımcı olmaması, Terazi’nin yadırgayabileceği alanlardan birisidir. Fakat sadakatin, güvenin, aşkın tereddütsüz yaşandığı bu ilişkide, mutlaka bir ortak noktada buluşulması mümkündür. Terazi’nin diğer insanlara gösterdiği ilgi, kimi zaman Balık’ın kendini değersiz hissetmesine ve "İhmal ediliyorum" düşüncesine kapılmasına yol açabilir.

Terazi ve Balık estetik duyarlılığı gelişkin insanlardır. Dolayısıyla bu ikili için görsellik büyük öneme sahiptir. Bu konudaki hassasiyetleri bakımlı ve cazip olabilmek için ellerinden geleni yapmalarına neden olur. Sanata karşı yetenek de bu ikiliyi birleştiren diğer bir alandır. Terazi ve Balık için, birlikte cinsel yaşam yoğun şekilde duygusallıkla bezenmiş, romantik paylaşımlarla desteklenen, oldukça doyurucu bir alandır. Cinsellikte zarafet, şefkat ve sevgi cinsel yaşamın temel taşları halindedir.

Terazi burcunun künyesi

Yönetici Gezegeni: Venüs

Element: Hava

Nitelik: Öncü

Uğurlu Sayıları: 6,9

Gün: Çarşamba

Uğurlu Taşı: Opal, zümrüt

Renk: Mavi, lila

Tarot kartı: Aşıklar

Hayvan: Yılan, kertenkele

Bitki: Badem, selvi ve dişbudak ağaçları, gül

Kıymetli Taş: Koyu zafir, zebercet

Kıymetli Maden: Bakır
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI