"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sinagogda nikâh sarayda düğün

Türkiye’nin iki köklü şirketi Alarko ve Vakko dünür oldu. Niv Herzikowitz ile Romina Hakko evlendi.

Neva Şalom Sinagogu’nda nikâhlanan çift, bugün Çırağan Sarayı’nda düğün yapacak.

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dalia Garih ve eski eşi Daron Herzikowitz’in oğlu Niv, Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jeff Hakko ile Carole Hakko’nun kızları Romina ile evlendi. Çift, önceki gün Galata’daki Neva Şalom Sinagogu’nda düzenlenen dini nikâhla hayatlarını birleştirdi.
Elie Saab imzalı bir gelinlik giyen Romina Hakko sinagoga babası Jeff Hakko’un kolunda girerken, Niv Herzikowitz’e anneannesi Lili Garih eşlik etti.
Hahambaşının yaptığı konuşmayla devam eden dini törenin ardından konuklar sıraya girerek çifti tebrik etti. Törene ailelerin ve yakın akrabaların yanı sıra iş ve sanat dünyasından ünlü isimler de katıldı.
Niv Herzikowitz ile Romina Hakko, bugün Çırağan Sarayı’nda düğün yapacak, ardından balayı için İtalya’nın Capri Adası’na gidecek. Çifte ömür boyu mutluluklar dilerim.

X