"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Şehitlerini unutma Türkiye

Geçtiğimiz cumartesi günü şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin refah içinde yaşamalarını sağlamanın en büyük görevimiz olduğunu yazmıştım.

Çok sayıda geri dönüş aldım, sağ olun.
O yazıya eklemek istediğim şeyler var. Bizim için hayatını kaybeden veya gazi olan bu kardeşlerimize yardım etmek istiyorsak, Mehmetçik Vakfı’nı tam anlamıyla desteklememiz gerekiyor.
2582’ye boş mesaj gönderirseniz, vakfa 10 TL yardım etmiş oluyorsunuz. İnternet sitesine girerseniz, kime ne için yardım ettiğinizi görme fırsatınız olur.
Benim Mehmetçik Vakfı’ndan da bir isteğim var. Gazilerimize ve ailelerine yapılan yardımları daha görünür hale getiremezler mi? Mehmetçik Vakfı daha fazla yardım toplayabileceği metotlar geliştirmeli ve geride kalanlara yaptıkları yardımları daha da yaygın hale getirmeli.
Hepimiz yardım etmek istiyoruz madem, Cumhuriyet Bayramı’nda SMS’le başlayalım, Kurban Bayramı’yla devam edelim. Ne dersiniz?

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI