"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Şehir merkezinde tatil köyü

İspanya’da yerleşik Corporation Wellness Center S.L. işbirliği ile faaliyete geçen Essporto Health & Fitness Club, İspanyol enerjisini ve estetiğini İstanbul'lu sporseverlerle buluşturdu.

Avrupa yakasının kalabalığından ve yoğun trafiğinden bunalanlar artık Metrocity Alışveriş Merkezi'nde açılan Essporto Health & Fitness Club sayesinde rahat bir nefes alıyor. Alanında uzman, İspanyol ve Türk eğitmenleri, son teknolojiye sahip fitness ekipmanlarıyla hizmet veren Essporto Health & Fitness Club’ın sizlere sunduğu olanaklar sayesinde kendinizi tatil köyünde hissedeceksiniz.

Banu sezonu açtı

Genç şarkıcı Banu Zorlu, yeni sezona iddialı girdi. Gelecek hafta çekimleri başlayacak olan A1 Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği "Mor Gece" adlı TV filminde akıl hastanesine yatan bir genç kızı canlandıracak olan Zorlu, ekstraların da aranan ismi oldu. Bayii toplantılarının vazgeçilmez ismi haline gelen Zorlu, yakında yeni albümünü de piyasaya çıkaracak. Hem oyunculuğu hem de şarkıcılığı bir arada yürüten Zorlu, "Benim asıl işim şarkıcılık. Müzik hayatımdan asla çıkmayacak. Ama oyunculuk da benim için önemli. A1 Yapım'la 10 tane TV filmi çekeceğiz. Umarım seyirci hepsini beğenir" dedi.

Sinemis gazeteci oldu

Çekimleri önceki gün Hasdal Mezarlığı’nda gerçekleştirilen Kayıt Dışı’nda Sinemis Candemir rol gereği gazetecilik yaptı. Dizide, Sinemis Candemir’in yanı sıra Hazım Körmükçü de rol alıyor.

Erotik klip

Soner Arıca "Benim Adım Aşk" yeni albümünün "Sen Giderken" adlı parçasına Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde, Yeliz Öney'le birlikte bir klip çekildi. Arıca, RTÜK'ün klibi sansürlemesi halinde, sansürlenen kısımları internet sitesinde yayınlayacağını söyledi. Arıca, "Romantizm ve erotizm bana göre çok içiçe şeyler. Ama hiçbirimiz uzman değiliz sadece içimizden gelen duygularla klibi yapıyoruz. RTÜK bazı klipleri yasaklayabiliyor. K libin sansürlenmemiş halini internet sitemden yayınlayacağım’ dedi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI