Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Öğleden sonra sürpriz gelişmeler ortaya çıkabilir

Sabah saatlerinde Akrep burcunda ilerleyen Ay, öğle saatlerinde Yay burcuna giriyor.

Endişe uyandıran duygulardan sıyrılıp, dünyada olup bitenlere dikkatin yöneltileceği bir gün. Özellikle öğleden sonra sürpriz gelişmeler ortaya çıkabilir, fakat Satürn duyguların kontrol altına alınacağını ve ilginç keşiflerin ortaya çıkacağını işaret ediyor.

MEKTUPLAR

Benden istemiş olduğunuz yorumu telefon veya faks ile özel olarak size iletmem mümkün değil. Ayrıca, e-mail veya faks ile cevap bekleyenlere üzülerek belirtmeliyim ki, zamanım yeterli olmadığı için sizlere tek tek cevap yazabilmem imkansız. İnternet üzerinden önemli bulduğum bazı mektupları cevaplıyorum, ancak özel cevaplar yazıp mektup gönderemiyorum.

<ı> RUMUZ: ÖZBAKIR

Bazı durumlarda 15 dakikalık bir hata, astrolojik açıdan oldukça önemlidir. Ve bazı özelliklerin değişmesine neden olabilir. Bu fark, özellikle gezegen geçişlerini incelerken daha da ciddi hatalara neden olabilir. Ancak, sizin doğum anınızla ilgili belirttiğiniz yorumları kim yapmış ise, pek tutarlı olduğunu söyleyemeyeceğim. Venüs ile Ay arasında meydana gelen sert açı size sanat sevgisi verebilir, ancak aynı zamanda Ay’ınızın Satürn’den de sert açı alması yüzünden potansiyelinizi açığa çıkartabilmenize zorluk getirecektir. Ayrıca, duygularınızı ortaya koymanız da zor olabilir. Yurt dışına gitmek ya da yabancı bir eş seçmeniz konusunda destekleyici etkiler var. Alışılmışın dışında bir anlayışa sahip olduğunuz için farklı istekleriniz ve bunları gerçekleştirebilecek potansiyeliniz var. Yine de bunları kullanabilmek için enerjinizi ve özellikle de sevginizi serbest bırakmayı öğrenmelisiniz.

<ı> RUMUZ: N.TURAN

Doğum zamanıyla ilgili bilgileri tam göndermişsiniz, ancak doğum yerinizi belirtmediğiniz için yükselen burcunuzu hesaplayamıyorum. Boğa ve Yengeç insanlarıyla neden anlaşamadığınızı soruyorsunuz. Haritanızda erkeği sembolize eden Mars, Koç Burcunda durduğu için Yengeç erkeği ile anlaşamamış olabilirsiniz. Ancak, genel anlamda Boğa ve Yengeç insanlarıyla anlaşmanızı zorlaştıran herhangi bir etki yok. Tersine iyi anlaşabileceğiniz burçlar. Anlaşamadığınız o kişilerin doğum anındaki bazı gezegenler sizin doğum haritanıza sert etki yapıyordur ve bu nedenle aranızda uyumsuzluklar olmuştur. Bu durumda Boğa ve Yengeç insanları şeklinde bir sınıflama yapmanız doğru olmaz.

<ı> RUMUZ: SERAP

Yükselen Burcunuz Akrep. Doğum anında Güneş ile yükselen arasında meydana gelen sert etkileşim nedeniyle kendinizi ifade etmeniz biraz zor. Yani içinizden gelenleri istediğiniz gibi ortaya koymanız güç olabilir. Bu durum kendinizi tam olarak yansıtmadığınızı düşünmenize neden oluyordur. Hatta içinizde fırtınalar kopuyordur. Güneş’inizin konumu sizin felsefi konularda başarılı olabileceğinize işaret ediyor. Sezgileriniz ve hayal gücünüz yüksek. Aynı zamanda şartlarınızı ve içinde bulunduğunuz konumu istediğiniz zaman değiştirebilecek yeteneğe sahipsiniz. Kendinizde köklü değişiklikler yapabilecek potansiyeliniz var. Kariyer yapabilir veya seyahatler gerektiren çalışmalardan hoşlanabilirsiniz. Şu sıralarda son derece gergin ve sabırsız olabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin ve çevrenizi fazla zorlamayın. Olayları akışına bırakacak olursanız, karışıklıkların çözülmeye başladığını anlayacaksınız. Sizin için bu dönem karar vermek için pek uygun değil.

<ı> RUMUZ: GÜLBEYAZ
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI