"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Niobe

Günlük burç yorumları

KOÇ   21 Mart-19 Nisan
Ailenize ve ilişkilerinize odaklanmalısınız. Özel bir tartışma ortamında dışarıda kalabilirsiniz. Olaylara basit şekilde yaklaşmanız çözümler üretmenizi kolaylaştıracaktır.

BOĞA   20 Nisan-20 May›s
Maddi veya özel bir konu halen çözüm bekliyorsa, bugün bu konuya daha fazla eğilmeniz gerekebilir. Özel bir kişiye yapacağınız ziyaret ilişkinizi güçlendirebilir.

İKİZLER   21 May›s-21 Haziran
İnatlaşarak değil, esnek kalarak başaracağınız günler! Maddi kazançlarınızı artırmak eğilimindeyseniz yaratıcılığınızın ve geçmiş deneyimlerinizin faydasını görebilirsiniz.

YENGEÇ   22 Haziran-22 Temmuz
Uzlaşmacı olmakta fayda var. Alışılmadık bir kanal ya da kaynak vasıtasıyla yeni bir anlaşma ya da günlük yaşamda bir düzenleme söz konusu olabilir.

ASLAN   23 Temmuz-22 Ağustos
Belli bir amacınızı gerçekleştirmek için yaptığınız planları gözden geçirmelisiniz. Ortam değişikliği bulunduğunuz durumu daha iyi görmenizi sağlayabilir.

BAŞAK   23 Ağustos-22 Eylül
Geçmişi unutmanızda fayda var. Seçeneklerinizi gözden geçirmeli ve en azıyla en fazlasını elde edebileceklerinize yoğunlaşmalısınız. Bütçenizi aşmamaya dikkat etmelisiniz.

TERAZİ   23 Eylül-22 Ekim
Plan ve projeleriniz ivme kazanmaya başlıyor. Ancak, bir işi tamamlamadan diğerine atılmamalısınız. İş hayatınızı ön plana almalı ve dikkatle ilerlemelisiniz.

AKREP   23 Ekim-21 Kasım
Olumsuzluğu üzerinizden atıp, size keyif ya da ilham veren kişilerle bir araya gelmelisiniz. Kendinize, bilginize veya yeteneklerinize güvenerek hareket etmelisiniz.

YAY   22 Kasım-21 Aralık
Ayaklarınızın yere sağlam basması insanların işinize karışmasının önünü kesebilir. Hareketlerinizin geçerli sebeplerini açıkladıktan sonra ilerlemeyi sürdürebilirsiniz.

OĞLAK   22 Aral›k-19 Ocak
İş hayatınıza ve kariyerinize odaklanmalı, ilerlemenizi hızlandıracak değişiklikler yapmalısınız. Aşk hayatınıza ya da sevgi içerikli ilişkilerinize zaman ayırmanız gerekiyor.

KOVA   20 Ocak-18 Şubat
Kalpten istediğiniz projelerin veya kişilerin peşinden gitmelisiniz. Sosyalleşmeli, iletişim ağınızı genişletmeli ve çevrenizle düşüncelerinizi paylaşmalısınız. Seyahatler ön planda.

BALIK   19 Şubat- 20 Mart
Hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek maddi fırsatlar yolda. Duygusal bağlar özel bir kişiyle daha güçlü bir ilişki kurmanızı sağlayabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI