Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

...Lazım!

KOCAMAN ve Alex barıştı. Şimdi başka bir sorun yaratmak lazım (!) Futbol takımı için durum bu... Bir de yönetim var, Aziz Yıldırım var...

Onlara da birşeyler bulmak lazım...! Bir yıllık işkencede dimdik ayakta duran bir camia elbette birilerinin canını sıkıyordur. İşte bu yüzden düşünmeleri lazım...! Yeni komutlar beklemeleri lazım. Yeni senaryolar yazmaları lazım. Yoksa varoluş sebepleri yok olur, Allah korusun...!

Meireles tamamdır

Emre Belözoğlu gibi önemli bir oyuncunun takımdan ayrılmasından sonra o bölgeye yapılacak transfer biraz geç de olsa beklendiğine değmiş. Elbette önemli oyuncular önemli takımlardan öyle kolay kolay kopartılamıyor. Bu nedenle bu transferi gerçekleştirenleri takdir etmeli. Raul Meireles’e gelince henüz çok erken ama kumaş ortada Fenerbahçe’ye ve Türk futboluna çok şey katacağına inanıyorum.

Rakip epey kuvvetliydi

Mersin takımın da yabana atmadan maçı değerlendirmek gerek. Gerçekten mücadeleci ve iyi bir takım olmuşlar. Böyle bir takım karşısında Fenerbahçe’nin zorlanması oyunu açamaması başka bir sorun... ‘Zor da olsa kazanmak güzeldi’ demekten başka çare yok...

TOP 5

Şişirilen (!) Kocaman & Alex spekülasyonlarından eser kalmadığının resmi...
İlk maçı olmasına rağmen Meireles’in Fenerbahçe’de çok iş yapacağını göstermesi...
Kadınlarımızın ve çocuklarımızın tüylerimizi diken diken yapan ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ tezahüratı...
Mirsad Türkcan gibi çığır açmış bir basketbolcuyu ne salonda ne de statta unutmayan Fenerbahçe camiası...
Tek kelimeyle Baroni’nin füzesi...

MAÇIN ÜÇ ADAMI

Alex-M.Topal-Baroni

 

X