"Sibel Arna" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Sibel Arna" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Sibel Arna

Küçük prensesin dolabı

Her kadının hayalidir süsleyebileceği bir kızı olsun. Kimi hayaline kavuşur kimi de benim gibi oğlan annesi olup onu sokak çocuğu gibi giydirir

Açıkçası kız çocuklarına ve annelerine hep özeniyorum. Belki de bu hasetin bir tezahürü olarak dikkatimi çekti LiaLea markası. Bilstore’larda satılıyor.  4-12 yaş grubu kız çocukları için özel tasarım yapan markanın mottosu  ‘Küçük detaylar, büyük hayaller.’  Koleksiyonlar, bir yandan çocuğun hayal dünyasını anlayarak en yeni moda ve tasarım trendlerini yorumlarken, diğer yandan onun rahat etmesine ve özgürce koşup oynamasına olanak sağlıyor.


LiaLea, 2013 yaz koleksiyonunu Frances Hodgson Burnett’in ‘Gizli Bahçe’ adlı çocuk kitabından hareketle hazırlamış. Bu kitaptaki Mary karakterinin bir bahçeyle kurduğu ilişkiyle dostluğun, çalışmanın ve sevginin önemini anlaması, yaşadığı dönüşümler, LiaLea’nın dört gruptaki ürünlerine yansıyor. Event (Garden) bölümünde fırfırlı etekler, şifon bluzlar, sarının, pembenin ve yeşilin en açık tonları dikkat çekiyor.


Smart-Daily (Dickonese) bölümünde beyaz, lime yeşili, lacivert, kırmızı ve en parlak tonlar yepyeni bir anlam kazanıyor. Fancy (Mary) bölümü özetle cici kız gardırobu. En parlak fuşya, göz alıcı sarılar ile birleşip insanın ruhuna canlılık katıyor. Son olarak  Focus (India) bölümünde ise maceracı ruh öne çıkıyor. En sıcak yaz günlerinde en büyük serinliği sağlayacak tiril tiril kumaşlar, rahat ama esprili kesimlerle birleşiyor.


Bir kız çocuğunun gardırobunda görmek isteyeceği birbirinden güzel LiaLea ürünlerini, 50–200 TL arasında değişen fiyatlarla www.lialea.com’dan da satın alabilirsiniz.

X